Futbola Geri Dönebilir Miyim?

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Arkadaşlar selam, eski futbolcuyum altyapı geçmişim iyi ve geri dönmeyi umutluyorum. Şimdi hepinizden bir yardım istiyorum çok zengin bir aile de büyümedim, ve ailemin durumu da çok yok, Ama içim de ki futbol sevgisini hala ilk gün ki gibi devam ettiriyorum. 3 Sene Mersin de oynadım 2 sene Adana da oynadım 1 sene İstanbul da oynayıp bırakmak zorun da kaldım, Trafik kazası geçirdikten sonra Adana'ya sonra da İstanbul da ki takımlar da devam ettim, en son 2023 de oynadım ve biraz kilo aldım sağlığımla ilgili herhangi bir sıkıntı yok ve önüm de futbol oynamama engel bir durum yok yasal olarak 18 yaşındayım yetenekliydim de çok hızlı süratliydim çevikliğim iyiydi bileklerime hakimdim ama Full geriye düştüm kondisyon eksikliğim var aşırı derece de, gyme gidip 1 sene Full kondisyon yapmayı düşünüyorum ve kas geliştirmeyi düşünüyorum (Protein tozu kullanmayacağım çünkü bizler için zararlı) sizce 22-23'e kadar bal ligi veya PTT 2-3 ligler de oynamak için şansım hala var mı?

kcrasco

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
şimdi kaç yaındasın o önemli. gyme yerine bi takımla anlaş varsa tanıdık hem maç kondisyonu da kazanırsın iş sadece fiziksel kondisyonda bitmiyor. daha 1 -2 sene anca olmuş yaşın ileri değilse toparlarsın

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
şimdi kaç yaındasın o önemli. gyme yerine bi takımla anlaş varsa tanıdık hem maç kondisyonu da kazanırsın iş sadece fiziksel kondisyonda bitmiyor. daha 1 -2 sene anca olmuş yaşın ileri değilse toparlarsın
tanıdık yok şu anda hiçbir takım almaz çok gerideyim, 18 yaşındayım

tanıdık yok şu anda hiçbir takım almaz çok gerideyim, 18 yaşındayım
kendimi 1 sene gyme verip güçlenip bire takıma girip alınacağımı düşünüyorum. Ve sonrasın da gelişirsem çok iyi olur.

kcrasco

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
tanıdık derken seni kayırsın demek istemedim.
eski takımın ya da eski hocalarından biri vardır, ya da yakında bir klube gidip anlatırsın derdini, seni dener evet kilon fazla ama yetenek var olabilir der. bu sene belki para kazanmazsın ama hem idman yaparsın hem maç yapmış olursun. hem de çok uzak kalmazsın. 1.5 sene desek 1 sene daha uzak kalmamış olursun. bunu kastetmiştim. spor salonunda çalıştın ok ama ayağına top değmedi koordinasyon eksikliğinde olacak. düşündüğünden kötü bir takıma da ya da lige gitsen bile daha faydalı olur.

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
tanıdık derken seni kayırsın demek istemedim.
eski takımın ya da eski hocalarından biri vardır, ya da yakında bir klube gidip anlatırsın derdini, seni dener evet kilon fazla ama yetenek var olabilir der. bu sene belki para kazanmazsın ama hem idman yaparsın hem maç yapmış olursun. hem de çok uzak kalmazsın. 1.5 sene desek 1 sene daha uzak kalmamış olursun. bunu kastetmiştim. spor salonunda çalıştın ok ama ayağına top değmedi koordinasyon eksikliğinde olacak. düşündüğünden kötü bir takıma da ya da lige gitsen bile daha faydalı olur.
Hocam futbolun içinden değilsiniz muhtemelen, tanıdık il de değilim artık taşındım, ve artık şu anda forma göre alıyorlar ben bunu anlatsam da kimse iplemez yani kısacası gelişmem lazım ne kadar ayağıma top değmeyecek olsa da kondisyon açığımı kapattığımız zaman kendimi başarılı bulacağımı düşünüyorum

kcrasco

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
sektör olarak değilim. ama kimse şişman ya da formsuz diye beğendiği adamı kaçırmaz. para da almayacaksın ya da çok cüzi bir şey olacak üstelik. gireceğin takım zaten 3. ligte üst seviye değil orta alt olacak belki. adama ihtiyaçları olur vs gibi düşünerek mantık yürüttüm. belki sezonun 2. yarısı sahaya sürecek seni duruma göre form tutacaksın. sen öyle düşünme konuşmaktan zarar gelmez.
edit: gittin konuştun olumsuz oldu moralini bozma asla. kiminin hazır adama ihtiyacı vardır kimi uygun olsun der.
yaş oldu 38 düz oynayıcıyız biz :)

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
sektör olarak değilim. ama kimse şişman ya da formsuz diye beğendiği adamı kaçırmaz. para da almayacaksın ya da çok cüzi bir şey olacak üstelik. gireceğin takım zaten 3. ligte üst seviye değil orta alt olacak belki. adama ihtiyaçları olur vs gibi düşünerek mantık yürüttüm. belki sezonun 2. yarısı sahaya sürecek seni duruma göre form tutacaksın. sen öyle düşünme konuşmaktan zarar gelmez.
edit: gittin konuştun olumsuz oldu moralini bozma asla. kiminin hazır adama ihtiyacı vardır kimi uygun olsun der.
Haklısın abi, ama işte o iş öyle ilerlemiyor yani hazır olman lazım ki lig de oynatsın seni lig de oynattıktan sonra parla para kazandır amatör sektörü çok farklı prof takımlara da asla alınmam gelişmem lazım gelişmek öncelik abi yavaş yavaş diye düşünüyorum, en kötü 25 yaşın da prof olsam gene hayatımı kurarım ev araba alabileceğimi düşünürüm.

Yani bu dediğin olayla kimse amatör de uğraşmıyor bilgin olsun, bir kaç arkadaşım vardı, s.. yediler bu olaydan dolayı.

kcrasco

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
valla mantık yürüttüm dediğim gibi çok fm oynamışız demek ki :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri