Game Pass

TearsB14

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Game pass e uzak biriyim daha doğrusu bilmiyorum. 30 lira aylık ödemeyle bünyesindeki oyunların hepsini indirebiliyor muyum yoksa kısıtlama var mı ? işleyişi nasıl ?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Kütüphanede bulunan tüm oyunlar üyelik süresince kullanılabiliyor. Üyelik bitince ya da oyun kütüphaneden çıkınca erişiminiz olmuyor.

ikikarefarki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Şu linkten hangi oyunlar olduğunu kontrol edebilirsin.

PC ve Konsol kütüphanesi farklı, bazen konsola gelen oyun PC'ye gelmiyor veya daha geç geliyor. Aboneliğin devam ettiği sürece burada yer alan oyunları indirip oynayabilirsin. Yalnız bazen oyunlar kütüphaneden kaldırılabiliyor. Örneğin GTA V ve Red Dead Redemption 2 önceden vardı, şu an yok. Oyun kaldırılmadan bir süre önce sana uyarı veriyor, bu oyun yakında kalkacak diye. Save dosyaların vs duruyor tabi ki ancak oyunu oynamaya devam edemiyorsun, satın alman gerekiyor.

Netflix gibi özetle...

Son düzenleme:
KS

TearsB14

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Anladım hocam cok teşekkürler scorn ve doom eternal oynamak için en mantıklısı game pass anlaşılan

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Anladım hocam cok teşekkürler scorn ve doom eternal oynamak için en mantıklısı game pass anlaşılan
Bir kere oynayacağınız oyunlar için game pass daha mantıklı. Üstelik Microsoft ait oyunlar çıktığı gibi ekleniyor. Belli aralıklarla da oyunlar eklenip çıkartılıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri