60.000 TL ve üstü Gamegaraj Güvenilir Midir?

enesbhc00

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İşlemci
R7 7800X3D
Ekran Kartı
4070 Ti Süper
Arkadaşlar 1 saat sonra yeni bilgisayarımı gamegaraj.comdan alacağım. Sizce güvenilir bir firmamı. Her yerde araştırdım herkes diyor güvenilir. Şikayet var da ise yorumları da fena değil. Sizce buradan sistem alsam sorun yaşamam değil mi? ETBİS'e de kayıtları var.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-07-08-00-42-06-154_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-07-08-00-42-06-154_com.android.chrome.jpg
    330.1 KB · Görüntüleme: 25

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
94
İmzadaki sistemimi gamegaraj dan aldım. Hatta yarın da 4070tis sistem satın alacağım. Bir sorunla karşılaşmadım. Kargosu da güzeldi.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,180
Arkadaşlar 1 saat sonra yeni bilgisayarımı gamegaraj.comdan alacağım. Sizce güvenilir bir firmamı. Her yerde araştırdım herkes diyor güvenilir. Şikayet var da ise yorumları da fena değil. Sizce buradan sistem alsam sorun yaşamam değil mi? ETBİS'e de kayıtları var.
Gamegaraj güvenilirdir. SSD 990pro önermem gereksiz pahalı olur

KS

enesbhc00

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İmzadaki sistemimi gamegaraj dan aldım. Hatta yarın da 4070tis sistem satın alacağım. Bir sorunla karşılaşmadım. Kargosu da güzeldi.
O zaman alıyorum hocam. Şimdiden bi hayırlı olsun alırım 😄😄

Gamegaraj güvenilirdir. SSD 990pro önermem gereksiz pahalı olur
Hocam 990 pro'yu yazılım ve render yapacağım için seçtim. Önceden diyordum icine sadece windows atarım sonradan vazgeçtim. Ondan dolayı. İlginiz için teşekkür ederim alıyorum bilgisayarı şimdiden bi hayırlı olsun alırım 😄😄😄

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,180
O zaman alıyorum hocam. Şimdiden bi hayırlı olsun alırım 😄😄

Hocam 990 pro'yu yazılım ve render yapacağım için seçtim. Önceden diyordum icine sadece windows atarım sonradan vazgeçtim. Ondan dolayı. İlginiz için teşekkür ederim alıyorum bilgisayarı şimdiden bi hayırlı olsun alırım 😄😄😄
Hayırlı olsun, aynı listede kioxia pro var aynı işlevi görecek render için samsung diye bir kâde yok. Tercih sizin

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Güvenilir firma sorun yaşamazsın. Hayırlı olsun şimdiden.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri