Gamepad Sorunu

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
yeni gamepad aldım gizala t23 adında. pc cihazı nintendo pro controller olarak görüyor. cihazı hem kablolu hem bt olarak pc ye bağlayabildim. steam geniş ekran modunda gamepad ıle gezınebılıyorum. kontrolcü ayarlarım şu şekilde:
unknown_2023.01.25-15.15.png
gelgelelim fifa22 ve forza4 girdim fakat oyunlar gamepadi görmüyor. bunu nasıl çözebilirim?

Mehmet_Buldu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bende gamepad almayı düşünüyorum bu gamepad nasıl FP olarak. Genelde forza horizon 5 ve wrc9 gibi oyunlar için

KS

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
birde gamepad i kabloyla bağladığımda şu sorun ortaya çıkıyor bakar mısınız (bt ile bagladıgıımda bu olmuyor her sey normal)

KS

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
KS

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
Kablo bozuk olabilir mi ?

bu işinize yarıyacaktır
öncelikle ikinize de teşekkür ederim bahsettiğiniz şeyler sonucunda sorunumu hallettim.
birincisi başka kablo ile denediğimde videodaki gibi sorun olmadı aynı bt dakı gıbı normaldi. yani ürünle gelen kablo bozukmuş. ikincisi ise bahsedilen x360 programını yukleyıp ayarlamaları yapınca hem kablolu hem kablosuz olarak pc gamepadı tanıdı. fifa 22 ve forza 4 te calıstı. ancak konuyu şimdi kapatmayalım bırkac gun daha test edeceğim begenırsem kullanmaya devam begenmezsem de iade ederım. arkadaslara da rehber olur.

KS

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
Bende gamepad almayı düşünüyorum bu gamepad nasıl FP olarak. Genelde forza horizon 5 ve wrc9 gibi oyunlar için
ben gizalanın knedi sitesinden 480 tlye aldım. firma ilgili cok güler yüzlü ve müşteriye gereken değeri fazlasıyla gösterıyor. en azından al kullan bı kac gun dene derim. sorunlarımı hallettım. su an ıcın mutluyum. titreşim motoru 10 saat bt omru var. replika urun ama kalıtelı duruyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri