Gamepower Kai Titanium

version96

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Merhaba gamepower Kai titanium kulaklığa sahibim. PC kapanınca kulaklığın ledlwri yanmaya devam ediyor sebebi nedir ? Nasıl kapatılır

Ekli dosyalar

• 17087947351688866818221715739528.jpg
    17087947351688866818221715739528.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 7

Ege_Berk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba gamepower Kai titanium kulaklığa sahibim. PC kapanınca kulaklığın ledlwri yanmaya devam ediyor sebebi nedir ? Nasıl kapatılır
Hocam merhaba sorunuzun cevabını ytden bulabilirsiniz. Benim sorum kulaklık nasıl dip ses varmı ? aldığınız günden bugüne kadar herhangi bir sounla karşılaştınız mı ? Tavsiye eder misiniz

KS

version96

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Hocam merhaba sorunuzun cevabını ytden bulabilirsiniz. Benim sorum kulaklık nasıl dip ses varmı ? aldığınız günden bugüne kadar herhangi bir sounla karşılaştınız mı ? Tavsiye eder misiniz
kusura bakmayın mesajınızı geç gördüm sorunu biostan çözdüm çok basitmiş
sorunuza gelince beni tatmin ediyor kulaklık, dip ses dediğin olay sanırım kulaklıktan cızırtılı veya müzik bitince gelen tıslama sesi eğer böyle bir şeyse hiç duymadım :D mikrofonu çok çok temiz çalışıyor onu söyleyeyim. pubg de ses kasma olayı güzel yön belirtiyor. ses seviyeside güzel. ben çok memnunum. en sevdiğim yanı da soğutma pedleri var onları takınca kulakları biraz soğutuyor. ama buz gibi yapmıyor tabi bir süre sonra ısınıyor ama diğer pedlere göre güzel .

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri