Gameranger Nat Router

DarkSlayer36

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamun aleyküm hocalar gamerangerde herhangi bir Age of Empires 3 odasına girerken

h0U0Xk.png

Böyle birşey geliyor giriyorum oyun başlıyor ve girerken Failed join game diyor ve girmiyor biraz araştırdım 16000 portunun açılması gerekiyormuş   denedim birşey değişmedi yada ben yanlış yaptım yardım hocalar

KS

DarkSlayer36

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Bu linkteki videoya bakarmısın modem arayüzün farklı olabilir ama aynı isimlerdir genelde menüdeki bölümler.
Bakıyorum hocam

ugur.gozaydin' Alıntı:
Bu linkteki videoya bakarmısın modem arayüzün farklı olabilir ama aynı isimlerdir genelde menüdeki bölümler.
Hocam bunları yaptımda modemi resetlemem gerekiyormu ?

DarkSlayer36' Alıntı:
ugur.gozaydin' Alıntı:
Bakıyorum hocam

ugur.gozaydin' Alıntı:
Hocam bunları yaptımda modemi resetlemem gerekiyormu ?

İşe yaramadı hocam  :-/

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Modeme önce reset atın sonra Bu videodakini uygulayın eğer videodaki menüyü sizin arayüzünüzde bilmiyorsanız Bu linkten modeminizin markasını ve modelini bulun ve nasıl port açılacağını burada öğrenebilirsiniz.

KS

DarkSlayer36

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Modeme önce reset atın sonra Bu videodakini uygulayın eğer videodaki menüyü sizin arayüzünüzde bilmiyorsanız Bu linkten modeminizin markasını ve modelini bulun ve nasıl port açılacağını burada öğrenebilirsiniz.
Hocam hala aynı

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Sorun bu şekilde çözülüyor hiç olumsuz dönüş görmedim diğer forumlarda reddit dahil arşatırdım böyle çözülüyor. Oyunda veya modeminde sorun olabilir. Oyunu sil tekrar kur birde antivirüs kullanıyorsan onu devre dışı bırak öyle dene. Benim başka çözüm önerim yok kusura bakma.

KS

DarkSlayer36

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Sorun bu şekilde çözülüyor hiç olumsuz dönüş görmedim diğer forumlarda reddit dahil arşatırdım böyle çözülüyor. Oyunda veya modeminde sorun olabilir. Oyunu sil tekrar kur birde antivirüs kullanıyorsan onu devre dışı bırak öyle dene. Benim başka çözüm önerim yok kusura bakma.
Hocam bende araştırdım dediğiniz gibi sorunlar böyle çözülmüş ama bende olmuyor Yinede önerilerin için teşekkür ederim hocam

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ö.değil yardımcı olamadım pek kusura bakma. Eğer çözersen çözümü paylaş başkasında aynı sorun olursa en azından ona yardımcı oluruz.

KS

DarkSlayer36

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Ö.değil yardımcı olamadım pek kusura bakma. Eğer çözersen çözümü paylaş başkasında aynı sorun olursa en azından ona yardımcı oluruz.
Sorun değil hocam sıkıntı benim port açamamda Yoksa siz bütün yöntemleri paylaştınız

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri