Gamerlara Özel Monitör Sorusu :D

Samet yusuf çavrar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhabalar arkadaşlar,

Monitör almayı düşünüyorum ve bu alacağım monitör de genelde oyun oynayacağım bazende film ya da maç izleyeceğim. IPS 27İNÇ 144-165HZ özelliklerinin olduğu bir monitör almayı düşünüyorum fakat sizce curve olmalı mı olmamalı mı?

Önceliğim oyun performansı(fps oyunları),sonra film veya maç ve bildiğiniz f/p ürünü var ise önerileirinize açığım.

Teşekkür ederim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Can Akbaş

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
602
Curved alacaksan 32" altında almanın bir manası yok yani kısaca. 24" 27" cueves monitör almanın bir anlamı yok. Curved monitörün amacı zaten kullanıcının bakış açısını çevrelemek 32" altında curved ekran almak mantıksızdır, amacına tam hizmet edemez o boyutlarda bir ekran ile
Bütçenizi söylermisiniz?

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Merhabalar arkadaşlar;
monitör almayı düşünüyorum ve bu alacğaım monitör de genelde oyun oynayacağım bazende film ya da maç izleyeceğim.
IPS 27İNÇ 144-165HZ özelliklerinin olduğu bir monitör almayı düşünüyorum fakat sizce,curve olmalı mı olmamalı mı?
Önceliğim oyun performansı(fps oyunları),sonra film veya maç.
Ve bildiğiniz f/p ürünü var ise önerileirinize açığım.
Teşekkür ederim.
bence curved ekranlar iyi oluyor 27 ve 32 inç curved ekranlar kullandım bence güzellerdi
asus tuflara ve ya aoc monitörlere bakabilirsiniz

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Curved alacaksan 32" altında almanın bir manası yok yani kısaca. 24" 27" cueves monitör almanın bir anlamı yok. Curved monitörün amacı zaten kullanıcının bakış açısını çevrelemek 32" altında curved ekran almak mantıksızdır, amacına tam hizmet edemez o boyutlarda bir ekran ile
Bütçenizi söylermisiniz?
Selamlar,
Yukarıda bahsedildiği gibi 32" altında curved almak mantıklı değilmiş. Bizzat gidip test etme imkanım oldu. Bende monitörü 3299TL ye 18.06.2022 de aldım.

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
IPS Curved monitör zaten piyasada yok. 27" için curved almak yerine kaliteli görüntü sunan bir IPS panel almak daha mantıklı. Bir bütçe belirtirseniz öneri yaparım.

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
338
Selamlar,
Yukarıda bahsedildiği gibi 32" altında curved almak mantıklı değilmiş. Bizzat gidip test etme imkanım oldu. Bende monitörü 3299TL ye 18.06.2022 de aldım.
ViewSonic VX2758-2KP-MHD Monitör benzer fiyata. Hagisini seçmek mantıklı olur?

KS

Samet yusuf çavrar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bütçenizi söylermisiniz?
max3500 ama 3000 altına olursa daha güzel olur ustam,görüşleriniz içinde ayrıca teşekkür ederim

KS

Samet yusuf çavrar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
KS

Samet yusuf çavrar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hemen alacağım için değil ama merakımdan soruyorum bunlardan hangisi her anlamda daha uygun sizce?

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri