Soru Gametech Psu Markası Nasıldır? Alınır Mı?

Görkem35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar gametech 700+80plus bronz güç kaynağı nasıldır kullanan varmı? Birde 1 1.5k arasında psu önerisi varmı?

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633

High Power 750W 80+ GOLD Performance GD Aktif PFC Güç Kaynağı (HP1-J600GD-F12S)​

2k gibi bir fiyatı var hangisini önerirsiniz?
high power ucuz sistemler dısında önermem , fsp markası Dünyada herkes bilir en iyisi oldugunu Önerim yine fsp olur

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,157
GameTech markası ile alakalı piyasada kim üretti, nereden geldi, hangi fabrika aracılık ediyor gibi soruların cevapları yok. O yüzden fason üretime sahip olduğu için almanızı tavsiye etmiyorum.

Bir ürünün iyi olduğuna kanaat getirebilmek için, arkasında kimin olduğunu bilmek önemli.

KS

Görkem35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
2k bütçe varsa bunu

yoksa bunu al
1.5 k olan fps modeline daha yakınım ama güç kaybı yaşarmıyim sistemim
R5 5600x
Ramlar 8x2
Anakart b450m m2 max
Ekran kartı 2060s

GameTech markası ile alakalı piyasada kim üretti, nereden geldi, hangi fabrika aracılık ediyor gibi soruların cevapları yok. O yüzden fason üretime sahip olduğu için almanızı tavsiye etmiyorum.

Bir ürünün iyi olduğuna kanaat getirebilmek için, arkasında kimin olduğunu bilmek önemli.
Evet haklisiniz ondan biraz araştırma yapmak istedim fsp ve high power arasında kaldım şuanda.

KS

Görkem35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
😂😂 Arkadaşlar ben fsp hydra 750 +80 gold siparişi girdim bugün corsair AFAAG 750+80 modelini buldum 1700tl fiyatı sıfırı 3.5k hangisini tercih etmeliyim ?

yurtsev

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
high power ucuz sistemler dısında önermem , fsp markası Dünyada herkes bilir en iyisi oldugunu Önerim yine fsp olur
High Power dediğiniz markanın en ucuz güç kaynağında 6 koruma var. FSP'nin sadece belirli modelleri alınabilir. Kesinlikle High Power gibi bir dünya markası değildir. Termaltake gibi bir çok firmanın üreticisi High Power. İnsanları yanlış yönlendiriyorsunuz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri