Gamin Gen Tr

sancar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
24
gaminggen.tr den thermal right phantomspirit 120se işlemci soğutucusunu almayı düşünüyorum gaminggen.tr den hiç alışveriş yapmadım yapanlar bi yazarlarsa güvenilirmi ve ne zaman elimde olur

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,946
Ben yapmadım ama forumda pek çok kişi oradan alışveriş yaptı ve Taner abiler de pek çok defa gaming gen ile kampanyalı sistemler çıkardı yani güvenilirdir.

KS

sancar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
24
Ben yapmadım ama forumda pek çok kişi oradan alışveriş yaptı ve Taner abiler de pek çok defa gaming gen ile kampanyalı sistemler çıkardı yani güvenilirdir.
tamamdır birazdahq araştırıp alıcam heralde

phantom spirit 5600e uyumludur deme

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
538
gaminggen.tr den thermal right phantomspirit 120se işlemci soğutucusunu almayı düşünüyorum gaminggen.tr den hiç alışveriş yapmadım yapanlar bi yazarlarsa güvenilirmi ve ne zaman elimde olur
ben monitör aldım 4k ya arkadaşımda ekran kartı almıştı 25k ya geçen yıl. bir sorun yaşamadık hala kullanıyoruz.

KS

sancar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
24
ben monitör aldım 4k ya arkadaşımda ekran kartı almıştı 25k ya geçen yıl. bir sorun yaşamadık hala kullanıyoruz.
sağol valla alcam gibi elime kaç günde geçer biliyomusun

favian

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
Hazır sistem aldım bundan tam 1 sene önce hiç bir sorun yok güvenilir.

kimbupabloo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Gaming gen tr güvenilir bir sitedir hocam bence sorun çıkmaz (öznel)

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
93
1 sene önce hazır sistem aldım ortalama 10 gün sürdü gelmesi hocam güvenilirdir aradığınızda ulaşabildiğiniz bir firma.

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
thermalright commender aldım 2 gün önce sapasağlam ulaştı elime

knizel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Thermalright phantom spirit se modelini gaming gen tr den aldım birkaç güne elime geçti. Güvenilirlerdir. Faturada isimleri Beta Oyun Teknoloji olarak geçer. Sitelerindeki siparişinizi kontrol ettiğinizde bazen kargoya verildiği gözükmese bile kargo sms i gelebiliyor biraz geç güncelliyorlar. Ayrıca müşteri hizmetleri de çok iyiler ve rahat ulaşılabiliyorlar. Üründen de çok memnunum Ryzen 5 7500F işlemcim boşta 60-65 derecelerden 45-50 bandına düştü oyunlarda ise 55-60 ı geçmiyor.

KS

sancar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
24
Thermalright phantom spirit se modelini gaming gen tr den aldım birkaç güne elime geçti. Güvenilirlerdir. Faturada isimleri Beta Oyun Teknoloji olarak geçer. Sitelerindeki siparişinizi kontrol ettiğinizde bazen kargoya verildiği gözükmese bile kargo sms i gelebiliyor biraz geç güncelliyorlar. Ayrıca müşteri hizmetleri de çok iyiler ve rahat ulaşılabiliyorlar. Üründen de çok memnunum Ryzen 5 7500F işlemcim boşta 60-65 derecelerden 45-50 bandına düştü oyunlarda ise 55-60 ı geçmiyor.
b550 mk 4ram soketli anakart modelini kullanıyorum ramlerle temas olurmu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri