Gaming Gecesi İndirim

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
An itibari ile PSU arayanlar için Fsp'nin 750 w 80 plus bronz sertifikalı PSU su 874 TL 
Mİni itx anakartların en baba modellerinden birisi 2198 TL ( kaçmaz fırsat mini sistem toplamak isteyenler için ) (AMD UYUMLU)

lian li uni fan sl 3 lü set 1000 küsür TL ( kontrolcü ile)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
KS

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Cvp: Gaming Gecesi İndirim

Şayet ramım 2×16 olsaydı hayalimdeki mini sistemi 1 haftaya bu anakartla kurmuştum . Ama her açıdan masraf benim için . Niyeti olan varsa kesinlikle kaçırmasın .Bu arada çok fiyatlarından haberim yoktu cevap için teşekkürler Uğur .

KS

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757

Nokta atışı ürün almak gerekiyor aslında . Uzun süredir gaming gecesinde indirimler bu şekilde . Hatta eminim ki ara sıra bazı ürünlerde normal günlerde dahi daha ucuza bulunabiliyor ürünler. Her geçen gün değer kaybımız git gide kötü etkiliyor bizi . Malesef alışmak durumundayız bazı şeylere.

gamuza

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

Dün gördüğüm en iyi indirim Logitech g335 kulaklıktı sanırım, sadece amazonda ve itopyada 736 lira olan diğer her yerde 900 civarında satılan kulaklık 548 tl ye düştü. Aldım fakat sonradan inceledikten sonra mikrofon açısından hiç tatmin edici yorumlar okumadım. O yüzden iade edeceğim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri