Gaming Gecesi

B A R O X

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
arkadslar bu gaminig gecesini sürekli takip edenler indirimlerin size bi faydası oluyor mu yoksa satmadan önce fiyatları yukarı çekip indirim yapmış gibi mi gösteriyorlar ben öyle hisssettim

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
arkadslar bu gaminig gecesini sürekli takip edenler indirimlerin size bi faydası oluyor mu yoksa satmadan önce fiyatları yukarı çekip indirim yapmış gibi mi gösteriyorlar ben öyle hisssettim
Bazı ürünler piyasaya göre ucuz, bazıları iste piyasanın üstünde oluyor.
Misal, indirimlerde Y ürün piyasadaki en ucuzu oluyorken, X ürün normalden 200 TL pahalı olabiliyor.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
bende bazı ürünlerde bunu fark ettim şuan bir ürün 19 k ama diğer 2-3 sitede 17 k bunu şimdi 16-17 k ya koyarlar bence en fazla :D
Bazen indirim oluyor işte ama genelde dediğiniz gibi diğer sitelere göre yüksek fiyat ile paylaşıp sonra indiriyorlar ve yine diğer sitelere göre yüksek oluyor.

KS

B A R O X

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Misal, indirimlerde Y ürün piyasadaki en ucuzu oluyorken, X ürün normalden 200 TL pahalı olabiliyor.

Bazen indirim oluyor işte ama genelde dediğiniz gibi diğer sitelere göre yüksek fiyat ile paylaşıp sonra indiriyorlar ve yine diğer sitelere göre yüksek

Bazen indirim oluyor işte ama genelde dediğiniz gibi diğer sitelere göre yüksek fiyat ile paylaşıp sonra indiriyorlar ve yine diğer sitelere göre yüksek oluyor.
ewet bazı ürünlerde öyle görünüyor ssd leri takip edeyim bakalım faydalı bi indirim gelecek mi gereçkten

teşekkürler dengeyi bu şeklide tutuyorlar

bişey soracağım profilinizin altında sistem yazıyor o nasıl oluyor imza kıslmında mı yazıyorsunuz ?

Son düzenleme:

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
Şu an r5 5600 2966 tl gösteriyor. Bence indirimli olacak fiyatı indirimsiz haline yazmişlar. Bir de yanında 500 tl değerinde uncharted legacy oyunu var. İyi kampanya gibi geliyor bana. Yanlış mı düşünüyorum?

KS

B A R O X

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Şu an r5 5600 2966 tl gösteriyor. Bence indirimli olacak fiyatı indirimsiz haline yazmişlar. Bir de yanında 500 tl değerinde uncharted legacy oyunu var. İyi kampanya gibi geliyor bana. Yanlış mı düşünüyorum?
yanlış düşünmüyorsunuz bazı ürünlerde indirim var gerçekten ama bazıları da daha pahalı görünüyor geçen hafta 2-3 ürün gördüm yanında modern warfare 2 veriyordular o oyunu alırsak 1.5 k vermek zorundayız ama hepsinde yada yarı yarıya yapmadıklarnı düşünüyorum

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
yanlış düşünmüyorsunuz bazı ürünlerde indirim var gerçekten ama bazıları da daha pahalı görünüyor geçen hafta 2-3 ürün gördüm yanında modern warfare 2 veriyordular o oyunu alırsak 1.5 k vermek zorundayız ama hepsinde yada yarı yarıya yapmadıklarnı düşünüyorum
Bütün ürünlerde indirim olmuyor ama bazıları gerçekten indirimli oluyor, takip edip öyle almak gerekiyor.

KS

B A R O X

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Bütün ürünlerde indirim olmuyor ama bazıları gerçekten indirimli oluyor, takip edip öyle almak gerekiyor.
teşekkürler

MSI GeForce RTX 3060 Ti GAMING X 8G LHR 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı​

şaka gibi bu ürün saat 22 de bakalım kaça iner
şuan 19.619,83 TL

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
615
Harbiden indirim olan ürün, indirimli oluyor gerisi 500 liralık bir ürünse 40-50 gibi oluyor. Geçen Tuf 3060 yanında spiderman de vardı 8500 müydü canım acıdı 10k verdim :D

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
teşekkürler

MSI GeForce RTX 3060 Ti GAMING X 8G LHR 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı​

şuan 19.619,83 TL
Kimse almasın diye fiyat yükseltiyorlar diyen de var; "bakın fazla indirim yaptık" amaçlarının böyle olduğunu söyleyende var. Fiyatları ben de merak ettim 22.00 de direkt bakacağım.

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
teşekkürler

şuan 19.619,83 TL
12k ya düştü 3060ti. Ve r5 5600 2700 olmuş, oyunun fiyatını cıkınca 2200 oluyor çok iyi fiyat bence.

İyi indirimler var, işlemciden de canım yandı :D
Maalesef benimde canım işlemciden yandı :) Aldığım her şeyin fiyatı yükseldi ( keşke yükselmeseydi ama yapacak bir şey yok) bir tek işlemcinin fiyatı düştü. Düşmesinin sebebi de am5 soketin gelmiş olması, yoksa yine yükselirdi.

KS

B A R O X

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
12k ya düştü 3060ti. Ve r5 5600 2700 olmuş, oyunun fiyatını cıkınca 2200 oluyor çok iyi fiyat bence.

Maalesef benimde canım işlemciden yandı :) Aldığım her şeyin fiyatı yükseldi ( keşke yükselmeseydi ama yapacak bir şey yok) bir tek işlemcinin fiyatı düştü. Düşmesinin sebebi de am5 soketin gelmiş olması, yoksa yine yükselirdi.
geçmiş olsun amd eski intel olmuş :D

rick grimes 3060 ti 2.el 7-8 k ya millet almiyor bide diğer sitelere bak 3060 ti şuan 11-12 k arasında

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri