Gaming Gen Güvenilir Mi?

Moderig

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam ben Gaming genden sistem alıcam daha önce oradan alışveriş yapanlar tecrübelerini yazarlarsa sevinirim çünki çok şikayet var 2. el diye ama aldıkları sistemler ucuz oldukları için olabilir diyorum çünkü diğer sitelerde de oluyor böyle sorunlar yardımcı olursanız sevinirim

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
462
Monitör aldım sorun yaşamadım.
Arkadaşımda 4070 asus tuf aldı sorun yaşamadı 0 dı.

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
462
bende 4070 li bir sistem almayı düşünüyorum bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim
İllaki heryer mükemmel değildir. Sıkıntı veya yanlışlık olabiliyor. 2 el geldi diyen arkadaşa iade olan bir ürün gitmiş olabilir belkide karıştırılıp veya sağlam oldugu düşünülüp. Önemli olan çözüme kavuşup kavuşmaması diye düşünüyorum bu aşamadada

okan.c

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
62
Hocam ben Gaming genden sistem alıcam daha önce oradan alışveriş yapanlar tecrübelerini yazarlarsa sevinirim çünki çok şikayet var 2. el diye ama aldıkları sistemler ucuz oldukları için olabilir diyorum çünkü diğer sitelerde de oluyor böyle sorunlar yardımcı olursanız sevinirim
4070 asus sistem aldım çok şükür bi sıkıntı yaşamadım. Yaşamamda inşallah :D . Sadece hazırlanması falan çok uzun sürmüştü 15 gün falan dı yanlış hatırlamıyosam. Bide mağazadan teslim alma seçeneğiyle beklemiştim o kadar zaman ve orda şöyle bi olay yaşadım.
SSD eklemiştim ssd yerine hdd eklemişlerdi iyiki orda kontrol etmiştim hemen değiştirelim parçayı dediler ama sipariş ettiğim model yoktu başka model taktılar. Bu pek hoş olmamıştı

KS

Moderig

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
4070 asus sistem aldım çok şükür bi sıkıntı yaşamadım. Yaşamamda inşallah :D . Sadece hazırlanması falan çok uzun sürmüştü 15 gün falan dı yanlış hatırlamıyosam. Bide mağazadan teslim alma seçeneğiyle beklemiştim o kadar zaman ve orda şöyle bi olay yaşadım.
SSD eklemiştim ssd yerine hdd eklemişlerdi iyiki orda kontrol etmiştim hemen değiştirelim parçayı dediler ama sipariş ettiğim model yoktu başka model taktılar. Bu pek hoş olmamıştı
anladım hocam kargo siparişlerine daha çok önem veriyorlar düşündüğüm kadarıyla çünkü kargo ile alanlara daha kısa sürelerde bilgisayar gidiyor ve yoğunluk nedeniyle o kadar beklemiş olabilirsin diye düşünüyorum iyi günler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri