Gaming Gen Rezilliği

[email protected]

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar, internette güvenilir midir konularına yazılan güvenilirdir cevapları, Pc Hocası'nın önerisi olması ve şikayetvarda açılan şikayetlerin hemen hemen çözülmesi nedeniyle güvendim ve Gaming genden yıllardır biriktirdiğim 7klık birikimime kıyıp ULTIMA-2060 sistemini aldım. Ürün geldi 1 gün bile kullanamamışımdır. 2. gün direkt mavi ekran. Forumlarda minidump dosyalarını paylaşıp çözerim belki dedim. Denilen çoğu şeyi yaptım yok. Arızalı parça vardı büyük ihtimal. Salı günü gelen ürün için Cuma günü iade talep ettim. Şaşırtmadılar talebimi reddettiler. Önümde 2 seçenek vardı. 1-Servise yollamak, 2-Tüketici Hakem Heyetine başvurmak. Gaming genle alakalı konu açan bir arkadaşı daha gördüm. Mavi ekran almış servise yollamış, dalga geçer gibi format atıp geri göndermişler. Yine mavi ekran almış bir daha göndermiş. 2.Kez işlemci değiştirip göndermişler yine mavi ekran almış. Zaten teknoloji işinde servis sıkıntılı bir süreç açıkçası bunu okuyunca vermek istemedim ve THH'ye başvurduk. Paramla rezil oldum ne yapacağım bilmiyorum. Gaming genin bir çözüm yolu göstereceği yok belli bu. Abim de instagram üzerinden Taner Abi'ye ulaşmaya çalışıyor. Bilgisayar toplama hevesim vardı hevesim kırıldı açıkçası mağdur durumdayım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri