Soru Gaming.gen Tamir Ücretini Öder Mi ?

Mito_26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Merhaba arkadaşlar bundan 1 ay önce gaming.gen adresinden hazır sistem aldım, sistemle birlikte gelen ekran ayıplı ürün olarak tarafıma ulaştı. Ürünü gaming.gen adresine yolladım, onlarda Asus servisine yolladı, ürünün tamir ücreti çıktı değişim yada onarım için talepte bulundum ancak 1 ay boyunca ne olumlu nede olumsuz şekilde dönüş yapmadılar 1 Mart tarihinden beri bana söylenen şey üst yöneticilere soracakları ve onların cevabına göre işlem yapılacağı idi, THH binasına kendim gittim durumu anlattım, %50 oranında haklı olma ihtimalim olduğu söylendi ve bu sürecin 6 aydan 12 aya kadar uzayabileceği söylendi. Online derslerim ve ödevlerim olduğu için, daha fazla bu rezilliği çekmek istemedim ve ücretini bireysel olarak Asus’a ben ödedim ve Asus tamire başladı. Gaming.gen adresinden hala dönüş yok bu durumda hak talep edebilir miyim ? Tamir ücretini tarafıma ödenir mi ?

Mamacita

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
kullandığınız günden itibaren satıcı taraflı ayıplı ürün olduğu doğrulanırsa tabii ki ödenir.

konuray

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
demekki gamingentr den birşey almamak lazım yazdım bunu :D

shogun

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
422
İlk 6 ay içersinde arızalanan ürünü ne olursa olsun iade edebilirsiniz. Bu sizin kanuni hakkınız.

KS

Mito_26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
İlk 6 ay içersinde arızalanan ürünü ne olursa olsun iade edebilirsiniz. Bu sizin kanuni hakkınız.
Değişim yada onarım talep ettim. Faturada ekran kartının ücreti 3500-4000 arası tam hatırlamıyorum iade isteme durumunda faturadaki ücret üzerinden ödeme yapılırdı büyük ihtimalle. Diğer formlarda görmüştüm, bi arkadaşın başına bu durum gelmiş.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Şaka gibi gerçekten geçmiş olsun hocam rezil bir durum, zamanında bende sorun yaşamıştım aldığım sistem ile ilgili Taner hocam sayesinde zorlada olsa iade edip kurtulmuştum, firma kalitesi asıl problem yaşadığında nasıl yardımcı oldukları çözüm sundukları ile ortaya çıkar demekki kalite yokmuş.

KS

Mito_26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Şaka gibi gerçekten geçmiş olsun hocam rezil bir durum, zamanında bende sorun yaşamıştım aldığım sistem ile ilgili Taner hocam sayesinde zorlada olsa iade edip kurtulmuştum, firma kalitesi asıl problem yaşadığında nasıl yardımcı oldukları çözüm sundukları ile ortaya çıkar demekki kalite yokmuş.
Allah razı olsun, ürün tamir olduktan sonra Asus firmasından Gaming.gen adresine gönderileceği söylendi bunun yaşanmaması için bugün 3 defa Gaming.gen ile görüştüm adres bilgilerimin Asus tarafına iletilmesi için, sonunda kabul ettiler ve haber dahi vermediler ben aradım durumu sormak için, Asus a bilgi verildiği bundan sonra sorumluluğun kendilerinde olmadığını söylediler. Maillere cevap yok İnstagram DM’den görüldü atıyorlar. 20-25 kişi sıra bekleme durumu oluyor şikayet.var üzerinden son 1 haftada yazılanları okuyabilirseniz durumun ciddiyetini anlamış olursunuz hocam. Allah kimseye yaşatmasın bu durumu.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri