Gaming.gen.tr Çalışma Saatleri Kaç?

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
Selam Arkadaşlar gaming gen firmasının çalışma saatleri internette haftasonu dahil 10 ile 22 arası gözüküyor fakat aradığım zaman müşteri hizmetleri mesai dışıdır diyor.

Hafta sonu açık mı gaming.gen.tr? yardımcı olur musunuz ?

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
Hafta içi akşam 6ya kadar çalışıyorlar. Onun dışında çalışmıyorlar diye biliyorum. Hafta sonuda ümraniyedeki mağazaları açık

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
Hafta içi akşam 6ya kadar çalışıyorlar. Onun dışında çalışmıyorlar diye biliyorum. Hafta sonuda ümraniyedeki mağazaları açık
kaç tane mağazası var ki dostum ? ve oraya nasıl ulaşacağım ? işten izin aldım gideceğim fakat kapalıysa gitmeyelim hiç. Almam lazım sistemi.

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
arkadaşlar yardımcı olur musunuz lütfen :/

ByZeyd

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
33
kaç tane mağazası var ki dostum ? ve oraya nasıl ulaşacağım ? işten izin aldım gideceğim fakat kapalıysa gitmeyelim hiç. Almam lazım sistemi.
Ben mağazalarına gitmiştim 10dan 22e kadar mağazaları açık diye biliyorum müşteri hizmetleri 18.00'a kadar var. SAdece Ümraniyede mağazaları var

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Müşteri hizmetlerinin çalışma saati farklı olabilir. Ayrıca bildiğim kadarıyla hafta sonu açık değil ama emin değilim.

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
Müşteri hizmetlerinin çalışma saati farklı olabilir. Ayrıca bildiğim kadarıyla hafta sonu açık değil ama emin değilim.
Google'da açık gösteriyor hocam ama oranın numarası yok sanırım ulaşamıyorum da, sistemi alıcam indirim de gelmiş daha fazla vakit kaybetmek de istemiyorum açıkçası.

ByZeyd

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
33
Google'da açık gösteriyor hocam ama oranın numarası yok sanırım ulaşamıyorum da, sistemi alıcam indirim de gelmiş daha fazla vakit kaybetmek de istemiyorum açıkçası.
Telefon numaraları da sitelerinde olması lazım galiba ama müşteri hizmetleri biraz sıkıntılı onu söyleyeyim ama elden alacağınız için problem olmaz diye düşünüyorum ulaşması uzun sürüyor müşteri hizmetlerine iade işleri fln uzun sürer.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri