Gaming Gen Tr Değişim Nasıl Yapılır

rowz7

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
11
merhaba monitör aldım üst sağ ve sol köşesinde nokta var müşteri hizmetini aradım bana sadece iade kodu verdi kargoya verdim indirimli almıştım değişim yaparlar mı süreç nasıl işliyor bilgisi olan

dusthizm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
merhaba monitör aldım üst sağ ve sol köşesinde nokta var müşteri hizmetini aradım bana sadece iade kodu verdi kargoya verdim indirimli almıştım değişim yaparlar mı süreç nasıl işliyor bilgisi olan
değişim yaparlar çünkü çoğu monitör satıcıları ölü piksel garantisi veriyor.

KS

rowz7

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
11
Gaming gen iade yapmazsa dell musteri hizmetlerini ara iade veya degisim saglarlar.
monitör gelince test ettim aradım hiç bana sorun ne vs bişey sormadı ücretsiz iade için kod verdi kargoya verdim bunlar ücret iadesi mi yapacak ben değişim yapılmasını istiyorum beni ararlar mı mail atayım mı ilk defa yapıyorum

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
83
monitör gelince test ettim aradım hiç bana sorun ne vs bişey sormadı ücretsiz iade için kod verdi kargoya verdim bunlar ücret iadesi mi yapacak ben değişim yapılmasını istiyorum beni ararlar mı mail atayım mı ilk defa yapıyorum.
Arayip tekrar teyit edin bence. İade degil degisim istiyorum deyin yenisini gondersinler. Bu monitorden 3 tane aldim gaming.gen den 2si kendime 1i arkadasima ve sorun cikmadi. Bu durum her markada yasanabiliyor hic moralinizi bozmayin. Gaming.gen tarafindan istedigin sonucu alamazsan dell ile iletisime gecersiniz.

KS

rowz7

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
11
Arayip tekrar teyit edin bence. İade degil degisim istiyorum deyin yenisini gondersinler. Bu monitorden 3 tane aldim gaming.gen den 2si kendime 1i arkadasima ve sorun cikmadi. Bu durum her markada yasanabiliyor hic moralinizi bozmayin. Gaming.gen tarafindan istedigin sonucu alamazsan dell ile iletisime gecersiniz.
iade alıp almayacaklarınıda bilmiyorum ki aradım direk bana iade kod verdiler onlar bana geri dönüş yapar mı ilk defa yapıyorum mail mi atsam kargo da ulaşmamıştır

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
83
iade alıp almayacaklarınıda bilmiyorum ki aradım direk bana iade kod verdiler onlar bana geri dönüş yapar mı ilk defa yapıyorum mail mi atsam kargo da ulaşmamıştır
Gaming gen surecini bilmiyorum ama normalde size ulasip sormalari lazim iade veya degisim hangisini istiyorsunuz veya direk gonderedebilirler o yuzden arayip on bilgi almaniz ve isteklerinizi belirtmeniz daha dogru olur.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri