Gaming Gen Tr hakkındaki düşünceleriniz

alitufan55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Arkadaşlar yakın bir vakitte oradan bir kasa alacağım ve bunun yanında monitör ve klavye de almayı düşünüyorum. Site hakkında güzel yanıtlarda var kötü yanıtlarda var. Sizden alışveriş yapan arkadaş var mıdır? Nelere dikkat etmek gerekir? Memnun kaldınız mı vb. Mümkünse ileti kasmak için değilde tecrübesi veyahut yakın bir arkadaşının tecrübe yaşayıpta paylaşırsa memnun olurum.

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Arkadaşlar yakın bir vakitte oradan bir kasa alacağım ve bunun yanında monitör ve klavye de almayı düşünüyorum. Site hakkında güzel yanıtlarda var kötü yanıtlarda var. Sizden alışveriş yapan arkadaş var mıdır? Nelere dikkat etmek gerekir? Memnun kaldınız mı vb. Mümkünse ileti kasmak için değilde tecrübesi veyahut yakın bir arkadaşının tecrübe yaşayıpta paylaşırsa memnun olurum.
Hocam dün blade 5600 sistemini sipariş geçtim gaming gende. 2nci fotoğrafta ise 2 ay öncesinde arkadaşım 25 kya full Asus 3070ti sistem satın aldı özelleştirme yaparak. Hiç bir sorun yaşamadı müşteri hizmetlerininde gayet ilgili söylemişti. Güvenilirler alabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• IMG_20221127_202630.jpg
    IMG_20221127_202630.jpg
    143.3 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG-20221125-WA0004.jpg
    IMG-20221125-WA0004.jpg
    55.9 KB · Görüntüleme: 48
KS

alitufan55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
ben mouse aldım arkadaşlarıma hazır sistem aldırdım sorun yaşamadık.
Anladım teşekkürler.
bende logitech g435 aldım 2 gün önce bakalım 1200 tl suan en dip fiyat
Bende Dell monitör aldım ama daha gelmedi inşallah sorun çıkmaz
Şimdiden hayırlı olsun bende monitör olarak DELL i tercih ettim
Hocam dün blade 5600 sistemini sipariş geçtim gaming gende. 2nci fotoğrafta ise 2 ay öncesinde arkadaşım 25 kya full Asus 3070ti sistem satın aldı özelleştirme yaparak. Hiç bir sorun yaşamadı müşteri hizmetlerininde gayet ilgili söylemişti. Güvenilirler alabilirsiniz.
Bu detaylı açıklama için teşekkür ediyorum inşallah mutlu mesut kullanmak nasip olur.

slckysnky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
logitech f710 aldım ertesi gün geldi. piyasadi en dip fiyat. 7 ay önce 27" asus ekran aldım oda ertesi gün hiç sıkıntı yaşamadan elime geldi.

tman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
hocam kaç aydır rtx 3060/Tİ sistem aradığınızı görüyorum dünkü vok sisteminide kaçırdık hayırlı olsun.

KS

alitufan55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
3 sistem 1 gpu aldim sorun yasamadim yasayanda var benimki hizli ve sorunsuzdu
Paylaşımınız için teşekkür ediyorum
logitech f710 aldım ertesi gün geldi. piyasadi en dip fiyat. 7 ay önce 27" asus ekran aldım oda ertesi gün hiç sıkıntı yaşamadan elime geldi.
Teknolojik birazda şans işidir umarım yüzümüz gülür
hocam kaç aydır rtx 3060/Tİ sistem aradığınızı görüyorum dünkü vok sisteminide kaçırdık hayırlı olsun.
nasiptir vardır bi hayır 🙂

toniacvicty10

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Forumdan sistem konularında kaç aydır bekliyordunuz hayirli olsun baskan

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Anladım teşekkürler.

Şimdiden hayırlı olsun bende monitör olarak DELL i tercih ettim

Bu detaylı açıklama için teşekkür ediyorum inşallah mutlu mesut kullanmak nasip olur.
Rica ederim hocam sizinde içiniz rahatlamıştır umarım.

Evet hocam ama artık aldım sizede hayırlı ve uğurlu olsun şimdiden.

Forumdan sistem konularında kaç aydır bekliyordunuz hayirli olsun baskan
Teşekkür ederim hocam eksik olmayın.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Sağlam bir firma. Fiyat ve tasarım olarak ideal buluyorum. Sistemlerinde hep bilinen markaların ürünlerini kullandıkları için çok tercih ediliyor. Sorun yok hocam yoğunluktan dolayı kargoya teslim edilmesinde gecikme yaşanabilir o kadar. Tercih edebilirsiniz.

KS

alitufan55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Sağlam bir firma. Fiyat ve tasarım olarak ideal buluyorum. Sistemlerinde hep bilinen markaların ürünlerini kullandıkları için çok tercih ediliyor. Sorun yok hocam yoğunluktan dolayı kargoya teslim edilmesinde gecikme yaşanabilir o kadar. Tercih edebilirsiniz.
Değerli bilginiz için teşekkürler. Uyguna bir sistem buldum itopyadan da uyguna denk geldiği için sormak istedim nedir ne değildir diye fakat içim rahatladı inşallah bu haftaiçi alışverişimi yapacağım

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Değerli bilginiz için teşekkürler. Uyguna bir sistem buldum itopyadan da uyguna denk geldiği için sormak istedim nedir ne değildir diye fakat içim rahatladı inşallah bu haftaiçi alışverişimi yapacağım
Hocam hangi sistemi almayı düşünüyorsunuz gaming gende?

EfeUzm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Kankam ben de arkadaşa 3070'li sistem aldım, call of mw 2 hediyeliydi. oyunu da aldık, bi orun yaşamadık yani. sadece biraz uzun kargo süresi var.

cevikyusuf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
106
Ben hazır sistem almıştım Aralık 2020 de
Ozman nispeten daha yeni bir firma idi
2 hafta kargoya verilmesini beklemiştim

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
124
pchocası sistemini almıştım hiç sıkıntı yaşamadım

KS

alitufan55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Hocam hangi sistemi almayı düşünüyorsunuz gaming gende?
Nasip olursa eğer ANNA GARDAS isimli olanı düşünüyorum 3060ti li i5 12400F li onda bir özelleştirme 1TB Kingstonu seçtim. Monitör olarak DELL in 23.8 G2422HS IPS 165hz olanı yanına birde klavye ve mausepad düşünüyorum.
Kankam ben de arkadaşa 3070'li sistem aldım, call of mw 2 hediyeliydi. oyunu da aldık, bi orun yaşamadık yani. sadece biraz uzun kargo süresi var.
Kargodan yana problem yok çünkü mağazadan teslim alacağım şansızıma kargo şutlayarak getirirse onunla uğraşmaya vakit yok teşekkür ederim yanıtın için
Ben hazır sistem almıştım Aralık 2020 de
Ozman nispeten daha yeni bir firma idi
2 hafta kargoya verilmesini beklemiştim
Anladım teşekkür ederim
pchocası sistemini almıştım hiç sıkıntı yaşamadım
İyi günlerde kullanmak nasip olur inşallah

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri