Gaming Gen Tr hakkındaki düşünceleriniz

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Nasip olursa eğer ANNA GARDAS isimli olanı düşünüyorum 3060ti li i5 12400F li onda bir özelleştirme 1TB Kingstonu seçtim. Monitör olarak DELL in 23.8 G2422HS IPS 165hz olanı yanına birde klavye ve mausepad düşünüyorum
Şuan stokta o sistem yok sanırım.

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Aynen öyle sistem için bir yorumun var mı seninde düşünceni alayım 😄
Kasa ve PSU gayet kaliteli şuanda alınabilecek sistemler arasında. Dün itopyada çıkan 3070li sistemi 20 kya alsaydın dahada iyi olabilirdi. Fakat onunda kasa ve PSU değiştirmen gerekecekti ve bütçeyi aşacaktı.

KS

alitufan55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Kasa ve PSU gayet kaliteli şuanda alınabilecek sistemler arasında. Dün itopyada çıkan 3070li sistemi 20 kya alsaydın dahada iyi olabilirdi. Fakat onunda kasa ve PSU değiştirmen gerekecekti ve bütçeyi aşacaktı.
Malesef ki evet. Ya bir de böyle güzel fırsat bilgisayarları nedense ya işlemci amd ekran kartı intel ya da tam tersi yapsana ikisinide intel 🙂

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Malesef ki evet. Ya bir de böyle güzel fırsat bilgisayarları nedense ya işlemci amd ekran kartı intel ya da tam tersi yapsana ikisinide intel 🙂
Kimisi intel işlemci kimiside AMD işlemci tercih ediyor. Aralarında zaten performans anlamında pek yok örneğin i5 12400f ryzen 5600 gibi.

ugur29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Arkadaşlar yakın bir vakitte oradan bir kasa alacağım ve bunun yanında monitör ve klavye de almayı düşünüyorum. Site hakkında güzel yanıtlarda var kötü yanıtlarda var. Sizden alışveriş yapan arkadaş var mıdır? Nelere dikkat etmek gerekir? Memnun kaldınız mı vb. Mümkünse ileti kasmak için değilde tecrübesi veyahut yakın bir arkadaşının tecrübe yaşayıpta paylaşırsa memnun olurum.
Ben işlemci ve monitör asma aparatı aldım sorun yok olmadı.

KS

alitufan55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Kimisi intel işlemci kimiside AMD işlemci tercih ediyor. Aralarında zaten performans anlamında pek yok örneğin i5 12400f ryzen 5600 gibi.
Aynen öyle aman aman bir fark yok benchmarklara baktım da kim neyin fanıysa ona yöneliyor 😄
Ben işlemci ve monitör asma aparatı aldım sorun yok olmadı.
Teşekkürler bilginizi paylaştığınız için hayırlı olsun.

harun74

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Nasip olursa eğer ANNA GARDAS isimli olanı düşünüyorum 3060ti li i5 12400F li onda bir özelleştirme 1TB Kingstonu seçtim. Monitör olarak DELL in 23.8 G2422HS IPS 165hz olanı yanına birde klavye ve mausepad düşünüyorum.

Kargodan yana problem yok çünkü mağazadan teslim alacağım şansızıma kargo şutlayarak getirirse onunla uğraşmaya vakit yok teşekkür ederim yanıtın için

Anladım teşekkür ederim

İyi günlerde kullanmak nasip olur inşallah
Hayırlı olsun sistemden fotoğraf bekleriiz :)

Heimdall

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ben elraen-gg hazır sistemi aldım aşırı iyiydi süreçten çok memnun kaldım sistemden de.
Tek sıkıntı teknik destek ekibinde yeterli personelleri yok telefon ile bağlanmak minimum 50 dakika sürüyor, umarım geliştirirler.

KS

alitufan55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Ben elraen-gg hazır sistemi aldım aşırı iyiydi süreçten çok memnun kaldım sistemden de.
Tek sıkıntı teknik destek ekibinde yeterli personelleri yok telefon ile bağlanmak minimum 50 dakika sürüyor, umarım geliştirirler.
Anlıyorum hayırlı olsun. Bende iki kez müşteri hizmetlerini aradım şansıma 15 dakikada felan bağlandım biraz yoğunluğa göre değişiyor fakat yetersiz olduğu kesin.

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
40
15.300TL Değerinde sistem saıtn almıştım ssd'mi 1tb yerine 500 gb gönderdiler değişim kabul edildi bendekini onlara gönderdikten sonra'''''' bana kendi ürünümü gönderdiler paketleme rezalet olduğu için yamuk geldi tekrar gönderdim tekrar geri sağlam ürün gönderdiler. Kısacası araya bayram girmesiyle birlikte 1 ay gibi çok geç bir sürede işim çözüldü.

KS

alitufan55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
15.300TL Değerinde sistem saıtn almıştım ssd'mi 1tb yerine 500 gb gönderdiler değişim kabul edildi bendekini onlara gönderdikten sonra'''''' bana kendi ürünümü gönderdiler paketleme rezalet olduğu için yamuk geldi tekrar gönderdim tekrar geri sağlam ürün gönderdiler. Kısacası araya bayram girmesiyle birlikte 1 ay gibi çok geç bir sürede işim çözüldü.
Anladığım kadarıyla kargodan dolayı ve sürecin yavaşlığından olumsuzluk olmuş. O parça olayına bende dikkat edeceğim yanlış takıladabilir yani insan eli değdiği için hata olur

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri