Yardım Gaming Gen Tr Hazır Sistemden Parça Eksiltme

fasafiso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
İşlemci
.
Ekran Kartı
.
Bugün gaming gen tr nin mağazasına pc hocası nın topladığı gg7 hazır sistemini almak için gittim ve mağazada internette de olduğu gibi sistemden sıvı soğutucuyu çıkartıp aynı fiyattan satmaya çalışıyorlardı ben de onlara pc hocasının topladığı hazır sistemde birseye dokunamayacaklarını çünkü tanıtımı çekilen bi videoda o şekilde gösterilmediğini söyleyerekten hakkımı savunmaya çalıştım ama "yılbaşı öncesi sistem olduğu için böyle şeyler olabilir" gibi bir bahaneyle ikna etmeye çalıştılar

Birileri yardımcı olabilirse gerçekten çok sevinirim yıllarca para biriktirdikten sonra alacağım pc nin hevesimi kursağımda bırakmasını istemem

İsmail

Administrator
Admin
Tepki
124
Sistemin parçaları bitmiş olabilir 4 hafta önce çıkan bir video için normal bir durum. Korkulacak bir durum yok eşdeğer başka bir ürün alınabilir

KS

fasafiso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Sistemin parçaları bitmiş olabilir 4 hafta önce çıkan bir video için normal bir durum. Korkulacak bir durum yok eşdeğer başka bir ürün alınabilir
soğutucunun stoğu bitmiş olsa bile muadilini koymaları veya fiyatı düşürmeleri hiç olmadı stokta yok diyip sistemin satışını engellemeleri gerekmez mi çünkü pc hocası soğutucuyla beraber o fiyatı veriyor

Nuada

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
Kardeşim parçaların stoğu bitince sistem adı aynı kalıyor ama parçalar ve fiyat değişiyor. Bütün hazır sistem satan sitelerde durum aynı. Bende Ekim ayında Asus rog ekran kartlı hazır sistemlerden bir adet gözüme kestirmiştim ama daha sonra o kartın stoğu bitince bütün hazır sistemlerin rog kartını TUF model ile değiştirdiler. Sanırım incehesap sitesiydi bende mesaj atmıştım bana parça kalmadığında stokta olan parçalar ile güncelliyoruz demişlerdi.

KS

fasafiso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Kardeşim parçaların stoğu bitince sistem adı aynı kalıyor ama parçalar ve fiyat değişiyor. Bütün hazır sistem satan sitelerde durum aynı. Bende Ekim ayında Asus rog ekran kartlı hazır sistemlerden bir adet gözüme kestirmiştim ama daha sonra o kartın stoğu bitince bütün hazır sistemlerin rog kartını TUF model ile değiştirdiler. Sanırım incehesap sitesiydi bende mesaj atmıştım bana parça kalmadığında stokta olan parçalar ile güncelliyoruz demişlerdi.
kankam parça güncelleseler ona da okeyim direkt sistemde soğutucu yok ben zar zor 30k para biriktirmişken gerisini de borç harçla halletmeye çalışırken 2 3k daha soğutucuya verecek olmak acıtıyor

Nuada

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
kankam parça güncelleseler ona da okeyim direkt sistemde soğutucu yok ben zar zor 30k para biriktirmişken gerisini de borç harçla halletmeye çalışırken 2 3k daha soğutucuya verecek olmak acıtıyor
Vatan'da bilgisayar parçalarında indirim vardı. Siteden topla bakalım fiyat ne çıkacak. Ben bu hazır sistem satan sitelere güvenmediğim için Vatan'dan aldım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri