Gaming gen TR Soyuldu!

shwif

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Dombili kesin eski çalışan yada daha önce mağazaya gelip analiz yapmış

KS

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
İstanbul içi satmazlar bu ürünleri hatta toplu bir şekilde öldüm fiyatuna bile vermiş olabilirler . Eğer 2. El satılacaksa forumlardan bile bu failler yakalanır , liste paylaşsın gaming gen tr sarı sitede düşer düşmez fatura istenir fatura yoksa alış günü ne zaman bi kod alabilir miyim garantili mi vb diye çökülür bunlara .

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
331
@BatuhanKLC bu son mesajını görüp akıl alabilirler. Silmekte fayda var.

24 saat güvenlik koymak gerekli demek ki mağazaya.

OnlyGuardian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
dün saat 17:00 da ordaydım yamultulan kasamı almaya gitmiştim yenisini burdada zaten paylaştım forumda yamultulan kasamı şu an bu o pc den yazıyorum akşam gelip kurmuştum bugün foruma girip yaşadığım süreci yazacaktım ki pc hocasından bu olayı duydum ben mağazaya gittiğim hiçbir şekilde benle ilgilenmediler kendi kasamı yukarı teknik ekibin yanına çıkıp kendim filan aldım adam bi sistemi asağıya indirir i teknik ekipteki arkadaşlar kesinlikle kendi sattıkları parçalar hakkında bilgi sahibi değiller bunları gelip yazacaktım bugün ne kadar da işlerini iyi yapasalarda yaşanan bu durum için üzüldüğümü söylebilirim geçmiş olsun

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
216
Çok üzücü umarım hırsızlar en kısa sürede yakalanır şu geldiğimiz noktaya bakar mısınız...

Can Akbaş

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
602
gaming gen tr ye geçmiş olsun büyük zarar olmuş sigortaları karşılar zararı umarım

Celil

Forum Geliştiricisi
Forum Geliştiricisi
Tepki
55
Bu arkadaşlarda bir puştluk var. Kesinlikle daha önce gezip görmüşler. Hiç tedirgin değiller. Çok geçmiş olsun gaming.gen.tr ekibine...

byhorozkentli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
bir kaç Salak İşte, Adamdan Kan Alırlar ,böyle Basit değil çaldım sattım zengin oldum yanlarına bırakmazlar 1 haftaya enselenir hepsi ama yaptırım ne olur bilemem

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
dombiliye bak dombiliye heryeri biliyor.2 aylık tüm görüntülere baksınlar bence bütün şişko olanları polise versinler

Alm_06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Öyle bir yere eldivensiz mi girilir ya maks hırsız işte. Toplumda bir boka yaramayan insan modeli.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri