Gaming Gen Tr'den Gelen Parçalanmış Kasa

MertKarabas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
24 Kasım Cuma günü saat 10 civarında aldığım kasayı akşamına kargoya verdikleri için çok sevinmiştim. 25 Kasım 12 gibi kargoyu bizzat kendim gidip şubeden teslim aldım fakat eve gelip kargoyu açtığımda bilgisayarım ile çift kale maç yaptıklarını gördüm. Cam tamamen patlaktı ve anakart girişleri yamulmuştu. Kutunun üzerinde dikkat kırılabilir gibi bir uyarıda yoktu.

Müşteri hizmetleri aradım ve geri göndermemi söylediler, aynı gün geri yollattım.

Kargoyu şubede açmadığım için tutanak tutulmadı.

Kasanın içi tamamen cam parçaları ile dolu ve hasarlı. Umarım sıfır ürün yollarlar veya iade ederler, konu güncellendikçe yazarım.

GÜNCELLEME: 27 KASIM

Saat 3 gibi aradılar ürünün değiştirilmesi gereken parçalarını değiştirip geri göndereceklerini söylediler. Cumaya kadar elimde olurmuş. Bu sefer ilgili davrandılar çok nazik bir beyfendi çıktı durumu anlattı içme su serpti açıkçası. Ürün gelicekmi görücez.

Ekli dosyalar

• PicsArt_11-26-09.55.13.jpg
    PicsArt_11-26-09.55.13.jpg
    2.8 MB · Görüntüleme: 47
  • PicsArt_11-26-09.56.05.jpg
    PicsArt_11-26-09.56.05.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 47
  • PicsArt_11-26-09.56.17.jpg
    PicsArt_11-26-09.56.17.jpg
    3.8 MB · Görüntüleme: 45
  • PicsArt_11-26-09.58.23.jpg
    PicsArt_11-26-09.58.23.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 43
  • PicsArt_11-26-09.58.42.jpg
    PicsArt_11-26-09.58.42.jpg
    3.2 MB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:

kihei

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
Hocam böyle şeylerde bir daha dikkat edin gidip kendiniz almayın. Siz eve giderken yolda bir şey olmuş da olabilir firma bunu bilemeyeceğinden iade de gerçekleşmeyebilir. İnşallah gerçekleşir tabii sizin hatanız yoksa.

KS

MertKarabas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam böyle şeylerde bir daha dikkat edin gidip kendiniz almayın. Siz eve giderken yolda bir şey olmuş da olabilir firma bunu bilemeyeceğinden iade de gerçekleşmeyebilir. İnşallah gerçekleşir tabii sizin hatanız yoksa.
Kasanın iki yanından tüm gücümle bastırsam yine o yamukluğu yapamam. Tek hatam şubede açmamak oldu. Fakat kutu üzerinde darbe yoktu kafamdaki tek soru işareti o.

kihei

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
Yatay düşmüş de olabilir belki. O şekilde iz olmama olasılığı var. Enteresan bir durum yine de..

KS

MertKarabas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
24 Kasım Cuma günü saat 10 civarında aldığım kasayı akşamına kargoya verdikleri için çok sevinmiştim. 25 Kasım 12 gibi kargoyu bizzat kendim gidip şubeden teslim aldım fakat eve gelip kargoyu açtığımda bilgisayarım ile çift kale maç yaptıklarını gördüm. Cam tamamen patlaktı ve anakart girişleri yamulmuştu. Kutunun üzerinde dikkat kırılabilir gibi bir uyarıda yoktu.

Müşteri hizmetleri aradım ve geri göndermemi söylediler, aynı gün geri yollattım.

Kargoyu şubede açmadığım için tutanak tutulmadı.

Kasanın içi tamamen cam parçaları ile dolu ve hasarlı. Umarım sıfır ürün yollarlar veya iade ederler, konu güncellendikçe yazarım.

Saat 3 gibi aradılar ürünün değiştirilmesi gereken parçalarını değiştirip geri göndereceklerini söylediler. Cumaya kadar elimde olurmuş. Bu sefer ilgili davrandılar çok nazik bir beyfendi çıktı durumu anlattı içme su serpti açıkçası. Ürün gelicekmi görücez.

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
22

Yine aynı şekil gelirse tutanak ve video kaydı al işin garanti olsun geçmiş olsun tekrardan

Whesper

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Kesinlikle videoya alın bir daha açarken. Kutu dışında da sorun varsa tutanak tutturun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri