Gaming koltuk önerisi

pinkward

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhabalar dostlar,
Arkadaşıma Hawk Future almıştık birkaç ay önce çok rahat ve kaliteliydi. Şimdi kendime almak istiyorum ama fiyatlar uçmuş. Önereceğiniz koltuk var mı? Altındaki minder Hawk Future gibi kalın olursa çok iyi olur. 175 boy 65 kiloyum. Ne önerirsiniz? Kumaş olursa iyi olur.

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Merhabalar dostlar,
Arkadaşıma Hawk Future almıştık birkaç ay önce çok rahat ve kaliteliydi. Şimdi kendime almak istiyorum ama fiyatlar uçmuş. Önereceğiniz koltuk var mı? Altındaki minder Hawk Future gibi kalın olursa çok iyi olur. 175 boy 65 kiloyum. Ne önerirsiniz? Kumaş olursa iyi olur.
bütçe nedir

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Merhabalar dostlar,

Bütçeniz ne kadar belirtebilir misini, ona göre öneri yapalım.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
ZIO Gaming'in koltukları kumaş ve rahat. DNS değerleri de yüksek oluyor.
Aşağıdaki kampanya sekmesindeki ürünler ve fiyatlar da sık sık güncelleniyor.
Yani şu an "Stoklar Tükendi" yazan ürünler, daha sonra tekrar satın alınabilir olacaktır.
1666098485734.png

Eğer mağazalarını ziyaret etme imkanınız varsa, koltukları daha yakından inceleyebilirsiniz.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Zio Gaming'in özelleştirmesi ve ürünleri benim de hoşuma gidiyor lakin İstanbul Anadolu yakasında mağazaları mevcut değilmiş. @pinkward WhatsApp'dan iletişime geçerek hangi il ve ilçede olduğunuzu belirterek size yakın mağazalarının olup olmadığını sorabilirsiniz.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Bildiğim kadarıyla Zio'nun mağazası İzmir'de bulunuyor.
Arayıp bilgi almayı veya Whatsapp'ı deneyebilirsiniz.

1666099886319.png

KS

pinkward

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
ZIO Gaming'in koltukları kumaş ve rahat. DNS değerleri de yüksek oluyor.
Aşağıdaki kampanya sekmesindeki ürünler ve fiyatlar da sık sık güncelleniyor.
Yani şu an "Stoklar Tükendi" yazan ürünler, daha sonra tekrar satın alınabilir olacaktır.
Ekli dosyayı görüntüle 9627

Eğer mağazalarını ziyaret etme imkanınız varsa, koltukları daha yakından inceleyebilirsiniz.
Dns nedir?

KS

pinkward

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Dansite diye geçiyor. Sünger yoğunluğu.
Piyasada yaygın olarak 50~60 DNS kullanılıyor.
Daha düşükleri de mevcut. Değerler marka ve modele göre değişir.
Bahsettiğiniz HAWK Future'da 60 DNS, ZIO'nun modellerinde 65 DNS.
Parasına değer mi Zio?

Diavelin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
52
Bütçeniz varsa bunu öneririm kendimde bundan almayı düşünüyorum arkadaşım bu markanın bir alt modelinden kullanıyor aşırı memnun

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Parasına değer mi Zio?

Ben değeceğini düşünüyorum. Genel olarak kullanıcıları memnun.
Ama "kampanya" kısmındaki fiyatlar sitedeki diğerlerine göre daha iyi oluyor.
Eğer satın alacaksanız, piyasa araştırması yapın ve o sırada da "kampanya" stoklarını bekleyin derim.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
493
Yazın terletmemesi açısından hangi ürünü alırsanız alın kumaş tercih etmenizi öneririm.
Xdrive markasını da düşünebilirsiniz.
Xdrive Atak modelini kullanıyorum, deneyerek mağazasından almıştım. Boyum 1.73, kilo 68. Bel desteğinin lastiği yoktu, rica ettim lastiklisini verdiler. Koltuğun altındaki amortisör kısmını bir model üstünü verdiler. Klavye mause pad dahi hediye ettiler. Baya ilgililerdi. Epeydir kullanıyorum oldukça rahat ve herhangi bir deformasyon oluşmadı. Koltuk modifiye edilebilir, yani isterseniz arkaya yaylanma aparatı alıp ekleyebiliyorsunuz veya kolçaklarını değiştirebiliyorsunuz. Altay modelini daha rahat bulmuştum ama o an için bütçem yetmemişti yoksa onu alacaktım. Tüm koltukları denedim sadece Atak ve Altay modellerinde rahat etmiştim. Atak modelinde kullanırken boyun desteğini çıkardım, mıknatıslı olduğu için sıkıntı yaşatmıyor ve boynunuzu yasladığınız yeri destek olmadan da oldukça rahat. Dik konumdayken desteği çıkarıp kullanıyorum. Koltuğu yatırdığım zaman ise yerine takıyorum. Mıknatıslı boyun desteği oldukça işime yaradı.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
493
Akıncı ve Akdeniz modellerini denedin mi?
Akıncı modeli görsellerde göründüğü kadar rahat mı?
Mağazada bulunan tüm koltukları denedim. Evet akıncı ve akdenizi de denedim ama hiç rahat edemedim, özellikle sırt ve boyuna gelen açılar çok rahatsız etmişti beni. Bu biraz da vücut oran orantısıyla alakalı olabilir. Yani kişiden kişiye değişebilecek bir şey. En rahat iki model 1.Altay ve 2.Atak idi.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri