Öneri Gaming Kulaklık Önerisi Alabilir Miyim?

Sxytix9

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7

2 yıl önce bunu almıştım çok memnundum sesinden vs sonra yere falan düştü kablosu sandalyenin altında falan ezildi şu son birkaç haftadır sadece mikrofon olarak sorunum var.Sesim pek sağlam gitmiyor karşıya çok cızırtı yapıyor oyunlarda falan.1000 TL'yi aşmayacak şekilde güzel bi kulaklık önerir misiniz acaba?

Hemen incele, avantajlı fiyatlarla satın al!

bi arkadaşım e-sporcu idi bunu kullanıyordu ses falan baya yüksek geliyordu hala aktif kullanıyor memnun ama bi kulaklığa şuan o kadar para vermek istemiyorum açıkcası

Havit Gamenote H2033D 3.5 Jack Oyuncu Kulaklığı en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.

bu nasıldır

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
414
Jbl quantum 100 önerebilirim. Gerçekten güzel rahat kullanımlı bi kulaklık

- yönleri
kablosu kısa baya (kasa yukardaysa sorun olmaz)
tek jak girişli (ben çoğaltıcı takıyorum ucuna)

KS

Sxytix9

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Jbl quantum 100 önerebilirim. Gerçekten güzel rahat kullanımlı bi kulaklık

- yönleri
kablosu kısa baya (kasa yukardaysa sorun olmaz)
tek jak girişli (ben çoğaltıcı takıyorum ucuna)
Kasa masamın üstünde evet kablo boyu ne kadar kısa bilmiyorum kulaklık güzel gibi jbl markasından da kötü birşey beklemiyorum ama rgb'li önerebileceğiniz model var mı?

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
414
Kasa masamın üstünde evet kablo boyu ne kadar kısa bilmiyorum kulaklık güzel gibi jbl markasından da kötü birşey beklemiyorum ama rgb'li önerebileceğiniz model var mı?
rgbli önerim yok kulaklığın beyaz versiyonunu kullanıyorum memnunum

Outlawz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

2 yıl önce bunu almıştım çok memnundum sesinden vs sonra yere falan düştü kablosu sandalyenin altında falan ezildi şu son birkaç haftadır sadece mikrofon olarak sorunum var.Sesim pek sağlam gitmiyor karşıya çok cızırtı yapıyor oyunlarda falan.1000 TL'yi aşmayacak şekilde güzel bi kulaklık önerir misiniz acaba?

bi arkadaşım e-sporcu idi bunu kullanıyordu ses falan baya yüksek geliyordu hala aktif kullanıyor memnun ama bi kulaklığa şuan o kadar para vermek istemiyorum açıkcası

Havit Gamenote H2033D 3.5 Jack Oyuncu Kulaklığı en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.

bu nasıldır
kulaklık konusunda logitech ürünleri muazzamdır pro x modeli özellikle çok çok iyi gerçek 7+1 ses hafif esnek ve çok şık marka olarak değerlendiriniz 1000 tl çok az bu zaman da isterseniz biraz daha bekleyip öyle almanız kulaklık oyun bakımından çok önemli

KS

Sxytix9

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
kulaklık konusunda logitech ürünleri muazzamdır pro x modeli özellikle çok çok iyi gerçek 7+1 ses hafif esnek ve çok şık marka olarak değerlendiriniz 1000 tl çok az bu zaman da isterseniz biraz daha bekleyip öyle almanız kulaklık oyun bakımından çok önemli
Evet öyle ama çok sık oyun vs oynayıp pc başınmda değilim 12.sınıf yks öğrencisiyim zaten ortalama fiyata şuanlık idare etse yeterli.1-2 seneye komple sıfırdan sağlam bir sistem dizesim var zaten o yüzden.

göz atabilrisin
Havit markasının birkaç ürününe baktım yorumlar falan aşırı iyi.Sıcak bakıyorum açıkcası alabilirim ama bazı forumlarda havit alınmaz vs vs diyen olmuş.Karar veremedim.

wooserr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37

bu nasıldır
Önerimdir araştırmalarıma göre olumsuz yorum çok çok az ve f/p. Bende Alacağım.

KS

Sxytix9

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Bu markanın mouseleri hoşuma gitmemişti.Kulaklık da ne durumda bilmiyorum dediğiniz gibiyse eğer şans verilebilir incelemelerine vs bakacağım teşekkürler.

Amazondaki yorumları iç açıcı gelmedi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri