Öneri Gaming Mouse Önerisi

eANGRY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
kablolu bir mouse ihtiyacım var bütçem 500-600 TL arası az sapmalar olabilir . Aklımda rival 3 var ama daha iyisi varsa oda olabilir . kendi kullandığım rampage smx-g68 modelinde valorant gibi oyunlarda ani çevirmelerde çevirdigim yönün tersine yada alakasız yere kayıyo bunun olmasını istemedigim için öneri yaparken bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim

SneaX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
@Greewe arkadaş bu konuda iyi , ilgilenir sizinle.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
kablolu bir mouse ihtiyacım var bütçem 500-600 TL arası az sapmalar olabilir . Aklımda rival 3 var ama daha iyisi varsa oda olabilir . kendi kullandığım rampage smx-g68 modelinde valorant gibi oyunlarda ani çevirmelerde çevirdigim yönün tersine yada alakasız yere kayıyo bunun olmasını istemedigim için öneri yaparken bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim
bütçe çıkarsa bu mouse'da güzel
rival 3 de güzel mouse fakat hafiflikte önemli dilersen bu da var bütçe çıkarsa

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,963
Viper mini şu an gereksiz pahalı

Hyperx Haste öneririm

goktancelik

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
49
bütçe çıkarsa bu mouse'da güzel
rival 3 de güzel mouse fakat hafiflikte önemli dilersen bu da var bütçe çıkarsa
Hocam kablosuz mouse geçmek istiyorum bende bu attığınız ikinci model Razer Deathadder V2 olan hakkında bende Logitech G102 var şuan bunu satıp üstüne ekleyip attığınızı almam mantıklı mı ? yoksa suankiyle arasında kablosuz olması dısında fark yok diyip kullanmaya devam mı edeyim

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,963
Hocam kablosuz mouse geçmek istiyorum bende bu attığınız ikinci model Razer Deathadder V2 olan hakkında bende Logitech G102 var şuan bunu satıp üstüne ekleyip attığınızı almam mantıklı mı ? yoksa suankiyle arasında kablosuz olması dısında fark yok diyip kullanmaya devam mı edeyim
Bu arada v2x değmez onun yerine el ölçülerinizi söylerseniz ona göre önereyim

dexmete

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
Mouse da önemli olan şey Ağır - Hafif- Control -Speed kullanımınız ve elinizin ölçüsüdür. Elinize uymadıktan sonra isterseniz en iyi mouse yi kullanın size ergonomik gelmeyecektir

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,963
Mouse da önemli olan şey Ağır - Hafif- Control -Speed kullanımınız ve elinizin ölçüsüdür. Elinize uymadıktan sonra isterseniz en iyi mouse yi kullanın size ergonomik gelmeyecektir
Tabi ki, rival 3 düşündüğü için az çok benzer öneriler yapıyorum.

KS

eANGRY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
@Greewe Hocam hyperx haste ve
Glorious Model D ve O Kablolu Mouse ile arasında kaldım fikrine göre hemen sipariş geçecem

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri