GamingGenTR Catalunya 3050 Sistemde M2 Var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tulpar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Selamlar arkadaşlar,

GamingGenTr'de Catalunya-3050 sistemdeki SSD M2 SSD mi? Anakart da M2 soketli bir anakart mı?

İlerde anakartı yükseltebilir miyim? ya da m2 soketli anakart da alabilir miyim? Soruları karışık sordum ama bilmediğim için soruyorum.

3050-pc.png

Moderatörün son düzenlenenleri:

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
dostum öncelikle ilk açtığın konudan da yazabilirdin ewt ssd m.2 ssd ben sana zaten demiştim m.2 diye ve anakart da m.2 ssd slotu mevcut

Asus Prime B450M-K IIM.2 desteği, HDMI/DVI-D/D-Sub, SATA 6 Gbps, 1 Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 1 Type-A, BIOS FlashBack desteğine sahip AMD B450 (Ryzen AM4) micro ATX anakart
  • Kapsamlı soğutma: VRM soğutma bloğu, PCH soğutma bloğu ve Fan Xpert
  • Ultra hızlı bağlantılar: M.2 desteği, 1 Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 1 Type-A
  • 5X Protection III: Tam koruma için birden çok donanım tabanlı güvenli
  • LED aydınlatma: Hem PCIe yuvası hem de ses izleme yolları için aydınlatma kontrolü

KS

Tulpar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
dostum öncelikle ilk açtığın konudan da yazabilirdin ewt ssd m.2 ssd ben sana zaten demiştim m.2 diye ve anakart da m.2 ssd slotu mevcut

Asus Prime B450M-K IIM.2 desteği, HDMI/DVI-D/D-Sub, SATA 6 Gbps, 1 Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 1 Type-A, BIOS FlashBack desteğine sahip AMD B450 (Ryzen AM4) micro ATX anakart
  • Kapsamlı soğutma: VRM soğutma bloğu, PCH soğutma bloğu ve Fan Xpert
  • Ultra hızlı bağlantılar: M.2 desteği, 1 Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 1 Type-A
  • 5X Protection III: Tam koruma için birden çok donanım tabanlı güvenli
  • LED aydınlatma: Hem PCIe yuvası hem de ses izleme yolları için aydınlatma kontrolü
Hocam ben cevabı diğerr arkadaşa verdin sandım bana cevap veremedin diye sana mesaj atacaktım ancak izin vermedi sistem onun için tekrar açtım çok teşekkür ederim mağazayı arayıp stok varsa almaya gideceğim

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
Hocam ben cevabı diğerr arkadaşa verdin sandım bana cevap veremedin diye sana mesaj atacaktım ancak izin vermedi sistem onun için tekrar açtım çok teşekkür ederim mağazayı arayıp stok varsa almaya gideceğim
Tamamdır dostum ufacık yardımım dokunduysa ne mutlu bana şimdiden Hayırlı Uğurlu Olsun İyi Günlerde Kullanman Dileği İle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri