GamingGenTR Rezilliği!

Kushy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
*PC Hocası olarak bana yardımcı olabilir misiniz?*

Ekim ayında bir hevesle Modart PC-MA1 sistemi aldım. Fiyatı ve sitenin güvenilirliği beni cezbetti, yaptık bir hata.

1 gün içerisinde bilgisayar geldi. Kurduk mis gibi kullanırken daha 2.gün Video izlerken mavi ekran hatası aldım. Daha devam etmez diye düşünürken iyice sapıttı ve kapatırken açarken, video izlerken hatalar belirmeye başladı. Servise gönderdik 15 gün içerisinde pc geri geldi. Pc yi açtık 1 saat geçmeden gene mavi ekran hatası aldık. Meğer arızalı parça olmasına rağmen sadece format atıp göndermişler. Gene kendilerine ulaştık ürün artık arızaya düştüğü için sıfır pc göndereceklerini belirttiler, 2 gün içerisinde bize gönderin en kısa sürede sıfır bilgisayarı size gönderelim dediler. Pcyi kargoladık gönderdik. Cumartesi oldu pazar oldu pzt oldu salı oldu artık tak etti, tekrar aradım. Pc daha servise bile gitmemiş servise gidip sıfır pc yola çıkacak dediler. Cumaya kadar izin istediler, burada bile sözlerinden caydılar.) Geldik en can alıcı noktaya. Cuma günü geçti, Pazartesi oldu pc kargoda diye düşünüyoruz Bugün bekliyoruz pc gelsin diye. Saat 4 oldu gelen giden yok. Arayalım dedik, başımızdan aşağı kaynar sular döküldü. Pc servise gidecekmiş. Servis arızalı parçayı değiştirecekmiş, sıfır pc felan göndermeyeceklermiş (Bir kez daha bizi oyaladılar ve kandırdılar.) Biz tabii sinirlendik hakkımızı aradık illa parça değiştirilip gönderilecek dediler, vakit bile vermediler. Pc ne zaman gelecek ne olacak bilmiyoruz. Sipariş verdiğinizde 1 günde bilgisayar gönderiyorlar, Servise gidince günlerdir oyalıyorlar yok o gün yok bugün göndereceğiz diyorlar ayrıca yalan da söylüyorlar. Pc alalı 2 ay oldu. Maksimum 15 gün kullanabildim. Bir daha gaminggentr den hiçbir şey almam.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Modart PC yani Levon Turaç 'a sorunu iletin. İsim olarak kanalın adıyla satış yapıldığından direkt o kanal ile iletişime geçerseniz sorununuz daha çabuk çözülecektir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri