Gaminggentr'den aldığım sistem 1 haftadır hazırlanıyor.

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
ben de bugün gaminggenden sipariş verdim umarım beni de bu kadar ertelemezler korktu gozum suan
Kampanyalardan dolayı ciddi yoğunluk olduğunu söylüyorlar. Bir hafta geriden geliyor anladığım kadarıyla siparişler. Sizin de 8-10 güne gelir işte.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Stok problemi çekiliyor olabilir. Bu hafta içinde kargoya teslim edilecektir yüksek ihtimalle

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Benim sistem bugün geldi arkadaşlar

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
hayırlı olsun hocam var mıdır herhsngi bir sıkıntısı
Teşekkür ederim, kargo paketi dağılmış halde geldi ama çok şükür bir sıkıntı olmamıştı. Kurye arkadaşın yanında çatım 2 kutuyu da.

Fan bağlantıları yapılmamıştı kendim hallettim hemen, bir de anakart birkaç yerden vidalanmamıştı onları da hemen hallettim.

Ben şimdilik çok memnun kaldım, Allah isteyen arkadaşlara daha iyisini nasip etsin İnşallah :)

Ha unutmadan şunu da ekleyeyim. Canlı destekten kasadaki PSU'nun FSP'nin hangi modeli olduğunu sordum Hydro demişlerdi ama gelince kontrol ettim. Hydro değil, performance serisinden bir ürün anladığım kadarıyla.

FSP 650-51AAC kodlu PSU geliyor, Vento kasa ile.​

Hüdayi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
ho
Teşekkür ederim, kargo paketi dağılmış halde geldi ama çok şükür bir sıkıntı olmamıştı. Kurye arkadaşın yanında çatım 2 kutuyu da.

Fan bağlantıları yapılmamıştı kendim hallettim hemen, bir de anakart birkaç yerden vidalanmamıştı onları da hemen hallettim.

Ben şimdilik çok memnun kaldım, Allah isteyen arkadaşlara daha iyisini nasip etsin İnşallah :)

Ha unutmadan şunu da ekleyeyim. Canlı destekten kasadaki PSU'nun FSP'nin hangi modeli olduğunu sordum Hydro demişlerdi ama gelince kontrol ettim. Hydro değil, performance serisinden bir ürün anladığım kadarıyla.

FSP 650-51AAC kodlu PSU geliyor, Vento kasa ile.​

hocam hayırlı olsun umarım bizimde sıkıntısız gelir yarın yazdınız psu hakkında bilgim yok iyi mi ve kuryenin yanında acınca yinede sıkıntı varsa tutanak,geri gönderme yapılır demi :)

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
ho

hocam hayırlı olsun umarım bizimde sıkıntısız gelir yarın yazdınız psu hakkında bilgim yok iyi mi ve kuryenin yanında acınca yinede sıkıntı varsa tutanak,geri gönderme yapılır demi :)
Teşekkür ederim. İnşallah sıkıntısız gelir sizin de. Evet sıkıntı varsa tutanak tutturup firma ile iletişime geçmeniz gerek. Gerisi kolay :)

shabbaros

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
5 gün oldu halen hazırlanıyor firmalar kargo işemlerini hızlandırsa memnuniyet oranı çok yükselir.

Hüdayi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
darlıycam artık yada magazaya gidicem böle bekle bekle 1 aya gelir

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Merhaba, yoğunluk olduğu için gecikme normal. Müşteri hizmetleri ile görüşün isterseniz. Ben görüştüğümde ılımlı yaklaştılar ve ürün 2 güne kargolandı görüşmem sonrasında.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri