Soru Gece Format Atılır Mı?

falcoN_1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
22
Acilen bilgisayara format atmam gerekiyor. Flaş, cd falan uğraşmayacam zaten ikisi de yok.

Bu videodaki gibi format atacam daha önceden de benzer şekilde format atmıştım. Formatın 3-4 saat süren bir kısmı var bu kısım gece olsa ve sabah uyandığımda devam etsem sorun olur mu? Bilgisayar format atıldığından uyku modu ayarı sıfırlanır ekranı kapanabilir mi? Eğer ekran kapanırsa formatı tekrar yapmam gerekiyor.

KS

falcoN_1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
22
Bu tam format değil, sıfırlama. Evet uzun sürüyor ama şuan başlasınız ssd var ise en geç 1 e kadar biter bence. Tabi hemen isoyu indirip bir usbye yazmak yine daha hızlı olur.
Flashım yok. Saatlerdir önemli bir yedekleme yapıyorum yoksa 7'de başlayacaktım.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Flashım yok. Saatlerdir önemli bir yedekleme yapıyorum yoksa 7'de başlayacaktım.
Atarsın atmasına ama uzunluğu değişir pcye göre. Ben bir keresinde akşam 8de başlattıydım, sabah kalktığımda hala bitmemişti :) Göz korkutmasın, o pcnin hdd windows açıldıktan 2 saat sonra bozulduydu. Elektrikte kalırsa sorun olmaz, sabah mouseu oynattığınızda ilk kurulum ekranında bekliyor olur büyük ihtimal.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri