GECE OYUN YÜKLEME

brooklyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
arkadaşlar merhaba V.O.K FRIDAY 2 sistem dün elime ulaştı,internetim bayağı yavaş olduğu için oyunları gece yüklemeyi düşünüyorum bunun için herhangi bi ayar yapmama gerek var mı? çünkü dün akşam denedim olmadı

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Windows arama yerine "Güç ve Uyku ayarları" yazın ve orayı açın. Uyku modunu hiçbir zaman yapın ki sistem arkada yaptığı işi duraklatmasın. Ekran yerini de 1DK yaparsanız monitör ekranı kapanır ışık sizi rahatsız etmez.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
arkadaşlar merhaba V.O.K FRIDAY 2 sistem dün elime ulaştı,internetim bayağı yavaş olduğu için oyunları gece yüklemeyi düşünüyorum bunun için herhangi bi ayar yapmama gerek var mı? çünkü dün akşam denedim olmadı
Uyku ve güç ayarı sadece. Bağlantınızında sağlam olduğundan emin olun yeter. Daha hızlı indirmek içinde internet servis sağlayıcınızın düşük ücret karşılığı hızınızı artırma imaknı olabilir. Daha rahat olur.

KS

brooklyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Windows arama yerine "Güç ve Uyku ayarları" yazın ve orayı açın. Uyku modunu hiçbir zaman yapın ki sistem arkada yaptığı işi duraklatmasın. Ekran yerini de 1DK yaparsanız monitör ekranı kapanır ışık sizi rahatsız etmez.
IMG_20221203_121926.jpg

doğrumudur

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
shutdown -s -f -t x
bu kodu cmd ye yapıştır x yazan yere saniye cinsinden bilgisayarın ne zaman kapanacağını ayarlayabilirsin mesela 1 saat 3600 saniye oraya
shutdown -s -f -t 3600
yazarsan 1 saat sonra otomatik kapanır
indirmeler kaç saat ona göre oraya girersin saati

Yusufb23

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Usta bende de var traktör gibi çalışıyor niye öyle ya

Psu bence değiştir ben fsp alacağım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri