Fırsat Gençer Gaming Alışveriş Tecrübem

seco54

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
ryzen5 5600
Ekran Kartı
rx 6700xt
Merhaba arkadaşlar Bugün size gençer gaming ile yaşadığım alışveriş tecrübemi anlatacağım. 09.09.2023 tarihinde sipraiş verdim ve bilgisayarım onaylandıktan sonra hazırlanıyor olarak gözüktü 9 iş günü beklemenin sonunda 21.09.2023te ürünüm kargoya verilerek elime ulaştı. Ancak Soğutucum amd wraith prism amd sembolü aşağı bakacak şekilde takılmış ona takılmayıp bilgisayara windows 10'u kurup oyunları yüklemeye koyuldum. Oyunları Yükledikten sonra oyun girip oynayayım dedim bir de ne göreyim oyunlarda çok fazla takılma oluyor neyse driverden windowstan dır dedim düzeltmeye çalıştım olmadı. Ekran kartımı gençer gaming aracılığıyla servise gönderdim. Oyunlarda takılma yaptığı sırada windows mavi ekran da alıyordum, ekran kartını gönderdikten sonra eski ekran kartımı takarak devam ettim. Ancak windows çökmeleri durmamıştı gençere yazdığımda ise ilk takılan ssdler üretimsel sıkıntılıydı gönderin değiştirelim dendi gönderdim ve şuan hala bekliyorum ekran kartını 02.10.2023te gönderim sağladım. Ssdyi ise 09.10.2023'te. Gençerden ekran kartının size verdiği sorgulama numarası olması lazım onu verirmisiniz dediğimde veremiyeceklerini söylediler. Teknik desteğe yazdığımda yazıyor gözüküyo ancak sonra mesajı silip yazmıyor bazen yazacağı tutuyor 1 gün sonra yazıyor. Yani işin lafı kısaca ucuz etin yahnisi yavan olur. Ben yanlışlık ettim aldım siz siz olsun fazla verin düzgün destek alabileceğiniz sitelerden alın.

Ekli dosyalar

• dsddd.PNG
    dsddd.PNG
    26.1 KB · Görüntüleme: 26
  • dsss.PNG
    dsss.PNG
    43.2 KB · Görüntüleme: 26

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri