Gençer Gaming Neden? Ürünler İptal Oluyor

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Merhaba,

Arkadaşlar yani neden? insanları mağdur bırakıyorlar ''Gencer Gaming'' alışveriş sitesi ayıp günah yeminle insanlar bunlara güvenerek parası ile alışveriş yapıyor lakin bunlar parayı alıyorlar ürünü iptal ediyorlar hiç mi? allahdan korkunuz yok sizin yazık günah be o kadar insanların kül hakkına giriyorsunuz. Diyecek birşey bulamıyorum yeminle size..

! Önemli Uyarı !
' 06/02/2023 ' Tarihinde Açmış Olduğum Bu Konu PC Hocası Ve Diğer Arkadaşların Alakası Yoktur Açmış Olduğum Bu Konu Kendi Şahsi Ve Özgür İrademle Açılmıştır

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Benim düşüncem sitelerinin kötü olması ve stok bitse bile aynı anda basmaları kabul etmesi sebebi ile siparişler iptal oluyor. Stok yok ama sitede var gözüküyor.

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Benim düşüncem sitelerinin kötü olması ve stok bitse bile aynı anda basmaları kabul etmesi sebebi ile siparişler iptal oluyor. Stok yok ama sitede var gözüküyor.
Bu işte yanlış birşey kardeşim o siteye güvenip belki de ailesi yemeyip içmeyip para bıraktırıyorlar çocuğum mutlu olsun diye dimi? kalkıp da sen onlardan parsını alıp ürünü iptal edersen bu dolandırıcı olur. Kimse kusura bakmasın konuda'da bahsettim gibi..

Bu Konu Sorumluluk Tamamen Bana Aittir..

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bu işte yanlış birşey kardeşim o siteye güvenip belki de ailesi yemeyip içmeyip para bıraktırıyorlar çocuğum mutlu olsun diye dimi? kalkıp da sen onlardan parsını alıp ürünü iptal edersen bu dolandırıcı olur. Kimse kusura bakmasın konuda'da bahsettim gibi..

Bu Konu Sorumluluk Tamamen Bana Aittir..
Haklısınız ama bizim elimizden bir şey gelmiyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri