Gerçek 7.1 & Sanal 7.1 farkı

Ahmet Aktoz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
7.1 Virtual Ve Sourround Arasındaki Fark Nedir Ve Çok Büyük Fark Varmı Ve Gamemax fhp-1420b kulaklığı önerirmisiniz 200tl ye kadar pc için önerebileceğiniz kulaklık varmı 200tl yi biraz geçebilir problem olmaz

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
RE: Kulaklık

Tabikide aralarında çok büyük bir fark var.Ekipte gerçek 7.1 kulaklık kullanan bir arkadaşımız var.( )Bende sanal 7.1 kullanıyorum arada dağlar kadar fark var benim duyamadığım sesleri kendisi sesin yerini nokta atışı yaparak söylemekte.Anlıyacağınız gerçek 7.1 kulaklıklar ses kasma konusunda sanal 7.1 e göre çok daha iyi.Sizin bütçenize göre gerçek 7.1 almanız imkansız.200 tlye sanal 7.1 kulaklık alabilirsiniz

KS

Ahmet Aktoz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Eyw abilerim zaten arctis 3 330lira buna gücümüz zor yeter biz sanal ile takılak artık

Sizce 7.1 siz kulaklıkmı yani cloud stinger mesala yada sanal 7.1 mi almak mantıklı

Godlike Gamer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
FPS oyun için aldım ben bunu ama asıl amacı müzikmiş :((

Ön yargı ile yaklaşmayın bence ürünü 1 yıldır kullanıyorum bu sesi hiç bir yerde duymadım efsane. Ayrıca bir arızası vs. hiç olmadı.

Pubg'de pusarken adam camdan keleşle taradığı zaman kalp krizi geçirebiliyorsunuz sadece sesten dolayı :D

Şöyle 500-600 TL arası güzel performans veren bi gerçek 7.1 kulaklık var mı? Sesi yüksek olucak ama?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri