Geri Dödüm PC HOCASI AİLESİ BİR FİKRİM VARR

Mehmet Ali Topçu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba Abilerim Kardeşlerim Benim İsmim Mehmet Ali Topçu 16 Yaşındayım 1.60 Cm Boyundayım 59 KG :)  herneyse pc form ailesi ben birşey düşündüm uzun zamandan belli youtube hayatıma giriş yapmayı planlıyorum Ve Gözlerimlerime Dayalı Şu Raporu Elde ettim : PCHOCASI Ailesi Çok Güzel ve  Her Konuya Elinden Gelen Yardımı Yapıyor Ama Bu Diğer İnsanlar Farkında Değil Bunun O Yüzden Şunu Düşünerek Öne Sürüyorum Ben Bir Youtube Kanalı Açıp Kanalıma ''PC HOCASI FORM''na ait Konuları İşte Programlama Dillerini Anlamayan Arkadaşlar Olabiliyor O Yüzden Video Çeker Kanala Atacağım Hem Bana Yararı Olacak Hemde PCHocası Ailesine Sizden hiçbir şekilde para VB. Şeyler İstemiyorum Sadece Böyle Videoalr Çekip Atacağım Sizce Nasıl olur 
DİPNOT: LÜTFEN ELEŞTİRİ KURALLARINA UYARAK ELEŞTİRİNİZ . SAYGILAR :) 

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,126
Merhaba Mehmet Ali,

Öncelikle hoş geldin aramıza :) Düşünmüş olduğun ince fikrin için teşekkür ederiz, programlama veya video çekimlerinde yardım istersen biz de elimizden geldiği kadar sana yardımcı oluruz her zaman destek olmaya çalışırız :)

E

expert

Guest
Mehmet Ali Topçu' Alıntı:
Merhaba Abilerim Kardeşlerim Benim İsmim Mehmet Ali Topçu 16 Yaşındayım 1.60 Cm Boyundayım 59 KG :)  herneyse pc form ailesi ben birşey düşündüm uzun zamandan belli youtube hayatıma giriş yapmayı planlıyorum Ve Gözlerimlerime Dayalı Şu Raporu Elde ettim : PCHOCASI Ailesi Çok Güzel ve  Her Konuya Elinden Gelen Yardımı Yapıyor Ama Bu Diğer İnsanlar Farkında Değil Bunun O Yüzden Şunu Düşünerek Öne Sürüyorum Ben Bir Youtube Kanalı Açıp Kanalıma ''PC HOCASI FORM''na ait Konuları İşte Programlama Dillerini Anlamayan Arkadaşlar Olabiliyor O Yüzden Video Çeker Kanala Atacağım Hem Bana Yararı Olacak Hemde PCHocası Ailesine Sizden hiçbir şekilde para VB. Şeyler İstemiyorum Sadece Böyle Videoalr Çekip Atacağım Sizce Nasıl olur 
DİPNOT: LÜTFEN ELEŞTİRİ KURALLARINA UYARAK ELEŞTİRİNİZ . SAYGILAR :) 

Misyonumuz: Pc Hocası Forumu 1ci yapmak 

vizyonumuz: Mutlu forum üyeleri,hızlı cevap,hızlı problem çözümleri
:)

Bize bu yolda yardımcı olursan ne mutlu size ali bey şimdiden tşk ederiz

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
Öncelikle hoşgeldin japonların bir sozu var. Ganbare! :D
Elinden gelenin en iyisini yap,yardır goçuuum :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar