Öneri Gigabit Modem Önerisi Ve Telekom

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Arkadaşlar selam, gigabit modem bakıyorum. Telekom 50 mbps taahhütü sene sonu bitiyor, en azından 200mbps comnete falan geçmeyi düşünüyorum. Fiyatlar sene sonuna artar diye şimdiden alsam mı bilemedim. Alıpta nasıl kullanırım Telekomda, başka modem takmaya izin veriyorlar mı, kullanıcı adı şifre falan nasıl öğrenirim, telekomda modem değiştiren varsa bana da bir el atsın :D Keenetic Giga modeli amacıma uygun gibi göründü anladığım kadarıyla bendeki gpon cihazına giren fiber kabloyu ister bu modemin arkasına takıp gponu aradan çıkarabiliyorum, ister normal olarak gponla birlikte kullanabiliyorum anladığım.Ayrıca 2 ayda bir güvenlik güncellemesi geliyormuş galiba. Başka modem önerilerinize açığım, gördüğüme göre bu marka çok önerilmiş ondan bu markanın bana en uygun modeli üzerinde yoğunlaştım, değişik öneriler de bekliyorum. Gigabit olmalı, minimum 4 ethernet çıkışı olmalı kesinlikle, çok kalın olmamalı, belli modemin yeri var oraya sığmalı genişlik 30 cm derinliği ölçerim ama maksimum 4 cm fln olmalı. Keenetic sığıyordu bakmıştım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri