Çözüldü GIGABYTE 23.8 G24F-2 kullanan var ise aydınlatabilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aga98

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4

GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör​

Bu monitörün kutusunda Display kablosu bulunuyor mu ? Ek olarak mı almamız lazım yoksa, eğer bulunmuyorsa almamıza gerek var mı ? Bir de bu monitörde yükseklik ayarı yapılabiliyor mu yukarı - aşağı şekilde ?

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286

GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör​

Bu monitörün kutusunda Display kablosu bulunuyor mu ? Ek olarak mı almamız lazım yoksa, eğer bulunmuyorsa almamıza gerek var mı ? Bir de bu monitörde yükseklik ayarı yapılabiliyor mu yukarı - aşağı şekilde ?
Hocam ben mağazasından satın almıştım. İcinden HDMİ kablosu çıkıyor. Oradaki çalışanın söylediğine göre HDMİ ile 180hz alamıyoruz display kablosu ile alabiliyoruz. Yani ayriyeten kablo almak gerekiyor.
Yukarı ve aşağı hareket ettirilebiliyor.

KS

aga98

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Çok sağolun cevabınız için teşekkür ederim. Peki 180 hz alabilmek için önerdiğiniz ya da alıpta memnunum dediğiniz bir kablo önerisi var mı ?

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Hocam yardımcı olmak isterdim fakat maalesef kabloyu ben almadım. Bilgim yok o yüzden diğer arkadaşlar yardımcı olurlar.

KS

aga98

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Display kablosuz 165 hz mi oluyor peki

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323

Hocam marka yaz epeye gir detaylı bilgi edinirsin

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Hdmi ile Maximum 144 alınabiliyor diye söylemişti çalışan belirtmeyi unuttum kusura bakmayın.
Çalışan yanlış biliyor olmasın benim bildiğim bende yanlış biliyor olabilirim HDMI 2.1 var hdmı kablosuyla 240hzye kadar verebiliyor.

KS

aga98

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Kafam karıştı valla şuan bu monitörü kullanan yok mu acaba o daha net cevap verir bence

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Çalışan yanlış biliyor olmasın benim bildiğim bende yanlış biliyor olabilirim HDMI 2.1 var hdmı kablosuyla 240hzye kadar verebiliyor.
Ben çalışanın yalancısıyım vallahi. Eğer öyleyse müthiş olur benim içinde kablo masrafindan kurtulmuş oluruz.

zxead

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Merhabalar ben bu monitörü kullanıyorum tavsiye ederim çok güzel bir monitör renk ve hızlı açısından. DisplayPort Kablo almalısın. Yukarı aşağı hareket ediyor ama sağa sola dönmüyor.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Merhabalar ben bu monitörü kullanıyorum tavsiye ederim çok güzel bir monitör renk ve hızlı açısından. DisplayPort Kablo almalısın. Yukarı aşağı hareket ediyor ama sağa sola dönmüyor.
Şu an hdmıdan 165 Hz almayı dener misiniz alıyor olabilmeniz gerek.

zxead

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Biraz araştırdığımda herhalde max144 Hz alabiliyorsunuz . Ben hdmı hiç takmadım direk DisplayPort taktım ama yarın bi bakayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri