Gigabyte A520M K Anakart

Kamtasya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bende gigabyteın secure boot sorunundan nasibimi aldım, servise göndereceğim ama birkaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim. Öncelikle vatandan toplattırdım ve aldığım şekilde vereceğiz (kasayla) sadece anakart servise gider değil mi? Serviste bios yazmadan ücret istenir mi? Yada kasaya bir sorun gelir mi sadece anakartı mı vermeliyim?

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Bende Gigabayte A520M-K kullanıyorum securo boot sorunu derken nasıl bir sorun. Açamadınız mı yoksa?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,478
Bende gigabyteın secure boot sorunundan nasibimi aldım, servise göndereceğim ama birkaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim. Öncelikle vatandan toplattırdım ve aldığım şekilde vereceğiz (kasayla) sadece anakart servise gider değil mi? Serviste bios yazmadan ücret istenir mi? Yada kasaya bir sorun gelir mi sadece anakartı mı vermeliyim?
Anakartda ise sorun sadece anakart gider ama vatan tüm kasayı sizden alır anakarti takip geri verir yada gönderir eğer bios sorunu sizinle alakalı ise mesela bios atarken elektrik gittiyse hicbirsey yapamazlar para alırlar yani

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri