Gigabyte G24F-2 165Hz Alınır Mı ?

emreeedagg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
alınır tavsiye ederim pivot özelliğide var

emreeedagg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45

sancar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
31
abimde kullanıyordu bu mönitörü 1 ay deneme fırsatım oldu çok iyiydi yanlışlıkla ekrana zarar verdi yeni almak zorunda kaldı
kardeşim şuanda kullanıyorum aldığımdan 20 gün sonra altta bir çiizgi çıktı ve valorantta mouse hareket ettiğinde silah kare kare oluyor netlemiyor . iadeye basvurup yenisiyle değişim yapıldı valoranttaki bulanıklık hala duruyor ama çizgi alttaki çizgi gitti bide 1 tane ölü piksel var almamanı öneririm ve hoparlör olmaması çok büyük eksi bence başka tercihlere yönelmelisin

asd341

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Bu monitör alınır mı ?
itopyadan aldım ne zaman aldığımı hatırlamıyorum 1 seneyi geçti ve memnunum. Aldığım gibi sağlıklı çalışsın diye paugge displayport kablosu aldım 180hz için. Ama 1-2 aydır kendi kendine ışığını söndürüyor başka sekmeye geçince ışığı geri yükseliyor anlamadım.

sancar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
31
itopyadan aldım ne zaman aldığımı hatırlamıyorum 1 seneyi geçti ve memnunum. Aldığım gibi sağlıklı çalışsın diye paugge displayport kablosu aldım 180hz için. Ama 1-2 aydır kendi kendine ışığını söndürüyor başka sekmeye geçince ışığı geri yükseliyor anlamadım.
bende aynı itopyadan aldım ve valoranttaki olayın videosunu çekip atıcam durun 15dk ya atarım

KS

rowz7

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
kardeşim şuanda kullanıyorum aldığımdan 20 gün sonra altta bir çiizgi çıktı ve valorantta mouse hareket ettiğinde silah kare kare oluyor netlemiyor . iadeye basvurup yenisiyle değişim yapıldı valoranttaki bulanıklık hala duruyor ama çizgi alttaki çizgi gitti bide 1 tane ölü piksel var almamanı öneririm ve hoparlör olmaması çok büyük eksi bence başka tercihlere yönelmelisin
Ne önerirsin hocam değecek bişey olursa alayım üstüne ekleyip

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri