Soru Go Mu Ho Mu?

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
teşekkür ederim , ho olmasına sevindim :D peki bu sistem için 2k monitör almak en mantıklısı olacaktır değil mi?
2k alırsan 60 fpse yönelik oynarsın ama 1080p'den çok daha güzel bir zevki var. Tavsiye ederim. Keşke ti olsaydı kart bi tık daha rahat ederdin. Ama olsun ben yinede 2k alman taraftarıyım :)

thexlone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
arkadaşlar yeni pc aldım 23 bin tl ye değer mi iyi mi yaptım kötü mü?

sistem:
İşlemci:
Anakart:
Ekran Kartı:
RAM:
SSD:
KASA:

ASUS TUF GAMING 650B 650W 80+ Bronze PSU Güç Kaynağı​

Hayırlı olsun hazır sistem olarak mı aldınız. Isınma ve performansini deneyip paylaşabilir misiniz.

KS

gencemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
2k alırsan 60 fpse yönelik oynarsın ama 1080p'den çok daha güzel bir zevki var. Tavsiye ederim. Keşke ti olsaydı kart bi tık daha rahat ederdin. Ama olsun ben yinede 2k alman taraftarıyım :)
açıkcası bende o şekilde düşündüm , fakat şimdi monitörlere baktığımda mesela asus tuf gaming 2k monitör 7k fiyatta ama viewsonic 2k monitör 4k fiyat bandında aralarında marka olarak ve görsel olarak 3-4k fiyat farkına değiyor mu onu bilemedim?

Hayırlı olsun hazır sistem olarak mı aldınız. Isınma ve performansini deneyip paylaşabilir misiniz.
hazır sistem olarak aldım ssd ve ram yükselttim sadece. PC elime ulaşmadı henüz dün sipariş verdim fakat ulaştığında ısınma ve performansını seve seve paylaşırım.

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
açıkcası bende o şekilde düşündüm , fakat şimdi monitörlere baktığımda mesela asus tuf gaming 2k monitör 7k fiyatta ama viewsonic 2k monitör 4k fiyat bandında aralarında marka olarak ve görsel olarak 3-4k fiyat farkına değiyor mu onu bilemedim?
bende de asusun 2k olan modeli var. Bence manitör işi biraz sağlama alınmalı. Biraz iyi birşey alman seni geleceğe dönük daha rahat ettirir. Zaten 2k'ya geçince birdaha 1080p görmek istemeyeceksin o denli arada fark oluyor. Ben sana kendi monitörümü önerebilirim. Hem 170hz hemde 120hzde 10bit veriyor. HDR kullanan biri değilim zaten. Cs de aşırı oynarım aaa oyunlar da yetiyor.

thexlone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

hazır sistem olarak aldım ssd ve ram yükselttim sadece. PC elime ulaşmadı henüz dün sipariş verdim fakat ulaştığında ısınma ve performansını seve seve paylaşırım.
Ekran kartını yükseltme seçeneği koymamislar olsaydı eğer 13400F ve 3070ti yada 3080 li kombinasyonu alacaktım bende.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,269

4k olan viewsonic 75hz 4ms asus ise 144hz 1 ms ips

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
arkadaşlar yeni pc aldım 23 bin tl ye değer mi iyi mi yaptım kötü mü?

sistem:
İşlemci:
Anakart:
Ekran Kartı:
RAM:
SSD:
KASA:

ASUS TUF GAMING 650B 650W 80+ Bronze PSU Güç Kaynağı​

Gaming gen mesut çevik sistemi bu. Aynından aldım 👍🏻bendeki kasa farklı sadece hayırlı olsun çok iyi

KS

gencemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Gaming gen mesut çevik sistemi bu. Aynından aldım 👍🏻bendeki kasa farklı sadece hayırlı olsun çok iyi
hahaa yakalandık valla :D teşekkür ederim sen memnun musun peki nasıl kullandığın kadarıyla

Ekran kartını yükseltme seçeneği koymamislar olsaydı eğer 13400F ve 3070ti yada 3080 li kombinasyonu alacaktım bende.
evet keşke olsaymış bende baktım fakat olmayınca mecbur buna kaldık :D

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Bana gelen içerisinden 11 pro kurulu çıktı. Ufak takılmalar vs sorun oldu. Yeni almışken ekstra bi M2 ssd daha alıp yeniden format atıp sistemi kurdum. Kurar kurmaz Gaming gen den oyun hediyelerini istedim (cod modern warfare 2, Warhammer 40.000 darktide) sonrasında diğer oyunları kurup uzun süre oynadım hiç bir sorun yaşamadım. İleriye dönük lazım olur diye şimdi 240 mm sıvı soğutucu aldım. Lazım olur diye. Şimdi sırada iki adet 2.5 Sata SSD kaldı 4 tb olsa ancak işimi görür herhalde.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri