Yardım Goat Sistemde Ayıplı Ekran Kartı

sweetybear

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
I5 13400f
Ekran Kartı
Gigabyte eagle rtx 3070
Arkadaslar merhaba pchocasi nin topladigi 3070 li goat sistemi malatya vatan bilgisayar subesinden aldim eve geldim.windows kurmak icin ayarladim kurdum sonra grafik isleri ve video montaj isleri ile ugrasiyorum chrome girdim bi baktim ekranda goz kirpmalar var ara ara anlik siyahlik olma sonra ekranin sag ustunde siyah dortgen olusmasi sorunu kartta aramak yerine ekranimda kablomda vs aradim ekranda samsung oddsey g3 freesync var acaba ondanmi diye degilmis neyse dedim driver olabilir (bu arada 15 inde aldim pc yi )en son driver 14 unde yayinlanmis guncel surucu windows 11 vardi windows 10 yukledim sonra pc acilista yesil ekran oldu ekran acildi kapandi acildi kapandi sonra acildi geri simdi ben bunu nasil degisecegim ekran kartimi sorun onuda tam bilmiyorum ama serviste ici acilmasin pchocasi yoneticileri bi yardim edermisiniz abi kirk yilin basi pc aldık (2008 den kalma phenom 3 islemcili pc den gectim )hevesim kursagimda kalmasi be abi

KS

sweetybear

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hiç zaman kaybetmeden vatana götürün, geç bile kalmışsınız.
Simdi goturecegim iade vs degil bana ekran kartimin aynindan versinler yeter be abi fazlasini istemiyorum valla kac yildir hayaldi bilgisayar eski bilgisayarla kazıya kazıya is yaptim birseyler kazandik insallah verirler

wirnon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Simdi goturecegim iade vs degil bana ekran kartimin aynindan versinler yeter be abi fazlasini istemiyorum valla kac yildir hayaldi bilgisayar eski bilgisayarla kazıya kazıya is yaptim birseyler kazandik insallah verirler
Ben de 2011 lik laptoptan rtx 4060 a geçtim valla inşallah sorun çıkarmazlar devam edersin

wirnon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Amin diyelim valla pc hocasına guvenimiz sonsuz
Ben de onun yaptığı sistemi aldım hiç sorun çıkmadı gamegarajdan aldım daha 1 hafta oluyor pazartesi günü tv ye bağlayıp denedim hiçbir sorun olmadı dün de 1 - 2 saat girdim ayarlarımı falan yaptım dosyaları indirdim falan bugün monitör kargodan gelsin bağlayıp kurayım masaya kardeşim yaşında pcden buna geçmek iyi geldi :d

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri