Goat V4 4060 Ti

MostWanted

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
4060 ti aldım ödemeyi yaptım herhangi bir mesaj gelmedi sıkıntı olurmu biz sizi arayacağız dediler alan arkadaşlara mesaj geldimi ?

sfky9842

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
4060 ti aldım ödemeyi yaptım herhangi bir mesaj gelmedi sıkıntı olurmu biz sizi arayacağız dediler alan arkadaşlara mesaj geldimi ?
mesaj gelmiyor zaten, sizi ararlar merak etmeyin. yalnız aldığınız makbuzu sakın kaybetmeyin onu görmeden teslim alamazsınız. en kötü e devlet kimlik falan gösterilir tabii ama bazı gıcık personel illa diretiyor kağıdı

KS

MostWanted

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
mesaj gelmiyor zaten, sizi ararlar merak etmeyin. yalnız aldığınız makbuzu sakın kaybetmeyin onu görmeden teslim alamazsınız. en kötü e devlet kimlik falan gösterilir tabii ama bazı gıcık personel illa diretiyor kağıdı
makbuz dediğin kartın fişi var dier makbuzu çalışana veriyoruz dediler

sfky9842

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
hayır onu çalışan arkadaşa veriyoruz dediler biz 3 kişiydik üçümüzde verdik
hocam bilemedim. ben bugüne kadar vatanpc den 2-3 tane sistem almışımdır hep makbuz verdilerdi.
teslim alırken de isterlerdi. arayıp bi sorun siz yinede.

Diavelin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
52
hocam çıktıdan çıkan a4 kağıdı vermediler mi ?
yanlış anlatıyorsunuz makbuz o değil makbuz a4 ün yarısı kadar bir kağıt hatta çift olur biri sarı biri beyaz şeklinde a4 dediğiniz kağıt boş bir sistem özeti kağıdı onla bişey alamıyorsunuz makbuz vermedilersede talep edin makbuzsuz cihaz teslim etmezler

sfky9842

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
yanlış anlatıyorsunuz makbuz o değil makbuz a4 ün yarısı kadar bir kağıt hatta çift olur biri sarı biri beyaz şeklinde a4 dediğiniz kağıt boş bir sistem özeti kağıdı onla bişey alamıyorsunuz makbuz vermedilersede talep edin makbuzsuz cihaz teslim etmezler
benim şehirde a4 kağıdı veriyorlar(irsaliye, makbuz yerine geçiyor) dediğiniz sarı beyaz sistem yok burada.

BRKBBCN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Benden bir önceki 4070s sistem aldı tam sıra bana geldi dedim şansıma stok bitti. Ama 4060ti sistem aldım ama kartın markası goat4 te sadece zotac belirtildiği için yine zotac dir diye aldım. Bide bu sistemlerde sadece ekran kartı mı değişiyor yoksa değişen başka parçalar var mı?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri