21.000-25.000 TL Goat V4

Eran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
AMD ryzen 5600
Ekran Kartı
Rtx 4060
Arkadaşlar son atılan story de kafam çok karıştı evim vatana yakın mesafe de 5 dk içinde gidebilirim ama video yayınlanmadan öncesinde sıra oluşacağını düşünüyorum video yayınlanmadan gitmeyin denildi sizce internetten mi satış olacak yoksa başka bir sürpriz mi ne yapmalıyım

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Arkadaşlar son atılan story de kafam çok karıştı evim vatana yakın mesafe de 5 dk içinde gidebilirim ama video yayınlanmadan öncesinde sıra oluşacağını düşünüyorum video yayınlanmadan gitmeyin denildi sizce internetten mi satış olacak yoksa başka bir sürpriz mi ne yapmalıyım
bende merak ettim 1 saat önceden gidecektim oysa ki şimdi kafam karıştı

peachez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
bende aynı fikirdeyim kafayı yemek üzereyim çok istekliydim ama bu belirsizlik soğuttu alasım kaçtı
aynı şekilde dostum, çalıştım kenara para koymuştum şu saatte gider beklerim falan diye planlıyordum şimdi her şey muamma

KS

Eran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
bende aynı fikirdeyim kafayı yemek üzereyim çok istekliydim ama bu belirsizlik soğuttu alasım kaçtı
Sürprizler olması güzel bir şey fakat bu kadar belirsizlik olması gerçekten sinir bozucu insan ne yapacağını şaşırıyor

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Taner bey iyi aile terbiyeli birisi al satçıların önüne geçip bizim yararımıza bir iş ortaya koymaya calısacaktır kimsenin hakkını yedirmez diye düşünüyorum ama dediğim gibi bu belirsizlik sistemden soğutuyor beni her an her şey değişebilir

KS

Eran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Taner bey iyi aile terbiyeli birisi al satçıların önüne geçip bizim yararımıza bir iş ortaya koymaya calısacaktır kimsenin hakkını yedirmez diye düşünüyorum ama dediğim gibi bu belirsizlik sistemden soğutuyor beni her an her şey değişebilir
Bende öyle düşünüyorum umarım kimse hayal kırıklığına uğramaz al satçılardan stoklar hemen tükeniyor umarım ihtiyacı olan insanların eline ulaşır

myiscimen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
açıkçası ben de rahatsız olmaya başladım, çalışan biriyim ve o güne şimdiden planımı yapmıştım, çok istekliydim ama bu belirsizlik hevesimi kaçırmaya başladı, umarım yarın önemli detaylar verilir, şehir dışından gelecek insanlar bile vardı

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Bu olabilir mi?

Ekli dosyalar

• IMG_2462.png
    IMG_2462.png
    2.1 MB · Görüntüleme: 28

Karam

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bakalım işten erken çıkmaya çalışacağım vatan a gitmek için en son pc 2009 yılında almıştım yine vatandan almıştım yaş oldu 36 önceliklerimiz var ama pc de lazım taksitli en azından 3 taksit olursa iyi olucak kısmet diyelim

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Pek düşünmüyorum lakin o kadar çok sürpriz dedi ki bilemiyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri