Yardım God Of War Çökme Yardımı

okan.c

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
58
Beyler God of war oynuyodum bi yarım saat içeri gittim geldiğimde bu hata vardı. Sanırım oyun çöktü ne olduğunu bilmiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen acil

1697382496434.png

KS

okan.c

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
58
ABİ YARDIM EDEBİLİCEK 1 ALLAHIN KULU YOKMU ACİL YARDIM İSTİYORUM

samed_babur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
ABİ YARDIM EDEBİLİCEK 1 ALLAHIN KULU YOKMU ACİL YARDIM İSTİYORUM
bende oyunu steam uzerınden yuklemıştım yavaş bı ınternetım oldugundan cok yavas ınıodu steamı ac kapa yaptım %96 fln dı cok surmeden tekrar acınca %100 oldu cok takmadım girdim oyuna (ilk girişim) bı 30 dk oynadıktan sonra ben de de coktu dosyaları denetleyınce %3 luk kısmı tekrar yukledı bı dene ıstersen

KS

okan.c

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
58
bende oyunu steam uzerınden yuklemıştım yavaş bı ınternetım oldugundan cok yavas ınıodu steamı ac kapa yaptım %96 fln dı cok surmeden tekrar acınca %100 oldu cok takmadım girdim oyuna (ilk girişim) bı 30 dk oynadıktan sonra ben de de coktu dosyaları denetleyınce %3 luk kısmı tekrar yukledı bı dene ıstersen
Sağol dostum çok teşekkür ederim. Ekran kartı güncelledim sorun düzeldi. KOSKOCA "PCHOCASI" FORUM UNDA ACİL YARDIM DİYE KONU AÇIYORUM TAKAN 1 KİŞİ YOK. Tekrardan teşekkür ederim.

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
363
Sağol dostum çok teşekkür ederim. Ekran kartı güncelledim sorun düzeldi. KOSKOCA "PCHOCASI" FORUM UNDA ACİL YARDIM DİYE KONU AÇIYORUM TAKAN 1 KİŞİ YOK. Tekrardan teşekkür ederim.
Teknik konularda uzman insanlar o an cevap verebileceği konulara cevap veriyorlar.

Konu açarken sistem bilgisi, hangi donanımlar, hangi Windows sürümü, hangi ekran kartı sürücüsü gibi bilgiler olmayınca haliyle cevap vermek zor oluyor.

Bunları da ayrıca mesajla sistem bilgileriniz nedir diye sormak da ekstra vakit kaybı oluyor. Bu vakitlerini de başka sorunları çözmeye kullanıyorlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri