God of War mı yoksa cyberpunk 2077 mi ?

SandLOJ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Cyberpunk 2077 mi daha iyi yoksa god of War mı ?

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
124
gow oynayışını sevmeyen tek kişi benim sanırım. Oynayış ve hikayesini beğenmiyorum o yüzden cyberpunk öneririm. Konsol dan alacaksan GoW öneririm çünkü konsol da aim asist çok kötü cyberpunkte ve deli ediyor insanı.

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
257
İkiside çok ayri katagoride oyunlar ikiside iyi ama ben cyberpunk sevmedim god of War basarili

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Kıyaslanacak türde değil pek ama god of war oyununu seçerdim. Oynamak için kol almanız daha iyi olur. Playstation ile dev ekrande oynama imkanınız varsa mutlaka oynayın.

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
oyunu sen oynıcaksın ıkısıde farklı turde oyunlar hangı atmosferı sevıyorsan onu alabılırsın

KS

SandLOJ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
gow oynayışını sevmeyen tek kişi benim sanırım. Oynayış ve hikayesini beğenmiyorum o yüzden cyberpunk öneririm. Konsol dan alacaksan GoW öneririm çünkü konsol da aim asist çok kötü cyberpunkte ve deli ediyor insanı.
Yok bilgisayardan alıcam

Kıyaslanacak türde değil pek ama god of war oyununu seçerdim. Oynamak için kol almanız daha iyi olur. Playstation ile dev ekrande oynama imkanınız varsa mutlaka oynayın.
Sizin kendi düşüncelerinize göre yoksa tabiki de farklı oyunlar

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Ben GOW gibi hikayeli o tarz oyunları sevmediğim için Cyberpunk 2077 tercih ederdim.

okankygsz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Gow bayıla bayıla oynadığım oyunlardan birtanesi
cyberpunk bi ara giriş yapıp sonrasında unuttuğum bi oyun oldu.

Zevkler ve renkler değişir ama gow öneririm

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
Düşüncelerinizi merak ettiğim için sordum sizin beğendiğiniz yada beğenmediğiniz yönleri söylerseniz ona göre karar vereceğim
hımm anladım, o zaman ben olsam hem ray tracıng deneyimlemek hem de atmosferı acısından cyberpunkı denerdım acıkcası

ELFTHEBLACK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
48
dostum öncelikle arkadaşlarında dediği gibi farklı tarz oyunlar olduğu için kendin seçim yapmak en iyisi burada gow dediler diye gidip gow alırsan sevmeyebilirsin yada cb2077 içinde geçerli. youtubeden biraz trailleri izle (spoiler olmayacak şekilde) hangisi senin tarzına uyarsa onu almanı öneririm.

KS

SandLOJ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
dostum öncelikle arkadaşlarında dediği gibi farklı tarz oyunlar olduğu için kendin seçim yapmak en iyisi burada gow dediler diye gidip gow alırsan sevmeyebilirsin yada cb2077 içinde geçerli. youtubeden biraz trailleri izle (spoiler olmayacak şekilde) hangisi senin tarzına uyarsa onu almanı öneririm.
Tabiki de herkesin zevki kendine ama ben yinede sizinde görüşünüzü almak için böyle bir konu açtım

hımm anladım, o zaman ben olsam hem ray tracıng deneyimlemek hem de atmosferı acısından cyberpunkı denerdım acıkcası
AMD ekran kartlarında RTX var mı ?

ugur29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Vur kır parçala gow. Yok şehir de gezeyim Uzay çağı göreyim diyorsan 2077.

KS

SandLOJ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Herkese yardımı için teşekkürler cyberpunk 2077 aldım

Mehmet han

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
benim tercihim god of war dan yana güzel bi oyun hikayesi de iyi indirime girmişti ben satın aldım bugün

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri