Google Play'e Uygulama Yapmayı En Hızlı Nasıl Öğrenirim?

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
Merhabalar,

Google Play de uygulama yapmak istiyorum. Alabileceğim Online kurslar var mı? Veya ücretsiz YouTube videoları. Oyun yapmak istemiyorum uygulama yapmak istiyorum ona göre önerirseniz çok sevinirim. Ve ortalama nasıl bir ücrete tabidir?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Can Akbaş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
602
YouTubede eğitim videoları var Uygulamanızda satış yapıcaksanız satıştan para kazanabilirsiniz başka şey ise reklamdan falan para kazanabilirsiniz bide web sitesi kurup onuda uygulama olrak Google playa koynailirsiniz çok bir bilgim yok benimde

KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
YouTubede eğitim videoları var Uygulamanızda satış yapıcaksanız satıştan para kazanabilirsiniz başka şey ise reklamdan falan para kazanabilirsiniz bide web sitesi kurup onuda uygulama olrak Google playa koynailirsiniz çok bir bilgim yok benimde
Evet uygulama içi satın alımlar olacak büyük ihtimalle reklamlar da olur

KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
Web sitesi yapmak biraz pahalıya patlar sanırım

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Merhabalar,

Google Play de uygulama yapmak istiyorum. Alabileceğim Online kurslar var mı? Veya ücretsiz YouTube videoları. Oyun yapmak istemiyorum uygulama yapmak istiyorum ona göre önerirseniz çok sevinirim. Ve ortalama nasıl bir ücrete tabidir?
Ücretsiz olarak Youtube'dan yararlanabilirsiniz. Ek olarak eğer biraz ücret ödeyecekseniz Udemy kurslarını tavsiye ederim. Bence Youtube'dan daha çok işe yarar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri