CyrusL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar sistemim yaklaşık 1 yıllık
i3 10100f
Asus phoenix 1650S OC
ProH410M-B
240gb sata ssd
8Gb ram
monitörüm samsung syncmaster b2230hd acaba bu işlemcinin darboğazına düşen bir gecikme mi yoksa monitör ile alakalı mı mouse un geç geldiğini hissediyorum başka monitörlerde de denedim fakat sonuç aynı
valorantta 13ms gözüküyor mouse un geç geldiğini hissediyorum fakat bu sadece oyunlarda geçerli değil masaüstünde de aynı eski ekran kartsız bir laptopum vardı onda o gecikme yokken bunda var ne yapmalıyım

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (16).png
    Ekran Görüntüsü (16).png
    44.4 KB · Görüntüleme: 3

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
757
Mouse kaynaklı olabilir mi?

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
601
Arkadaşlar sistemim yaklaşık 1 yıllık
i3 10100f
Asus phoenix 1650S OC
ProH410M-B
240gb sata ssd
8Gb ram
monitörüm samsung syncmaster b2230hd acaba bu işlemcinin darboğazına düşen bir gecikme mi yoksa monitör ile alakalı mı mouse un geç geldiğini hissediyorum başka monitörlerde de denedim fakat sonuç aynı
valorantta 13ms gözüküyor mouse un geç geldiğini hissediyorum fakat bu sadece oyunlarda geçerli değil masaüstünde de aynı eski ekran kartsız bir laptopum vardı onda o gecikme yokken bunda var ne yapmalıyım
İşlemcilik bir sorun yok, gayet yeterli. Monitörün 50hz ve 5ms'lik bir monitör. Dikkat edilince bu şekilde hissettiriyor olması normal bence.

KS

CyrusL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
60hz de kullanıyorum ancak monitörden kaynaklı ise değiştirip deneyeyim teşekkürler
tv 120hz destekliyor oyun modu ile bir test edeyim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri