gpu kullanımı %100 fan kullanımı %100

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
uzun zamandır kartım ısınmasın diye fps kısıtlamada oynuyodum coğu oyunu bugün fps kısıtlamayı kaldırayım dedim bazı ayarlar ortada ve sıcaklık 83 82 derecelerde geziniyo fan kullanımı %100 rpm 3000-3200 arasındaydo herhalde ama beni tedirgin eden bişi var ekran kartı kullanımı %99-%100 99 neysede 100 değerini görmek tuhaf değilmi ve fanlar %100 de calışıyo uzun süre oynarsam kart 85 dereceyi bile geçer. bu arada bunları yazmamın sebebi bilmediğim bişi varsa veya ne anormal ne normal onları öğrenmek için ama coğu oyunda fps kısıtlamayı kaldırdığım zaman kart kulllanımı 90 larda oluyo 95 lerde oluyo hani kartımın test videolarına bakıyorum dercelerle kullanım yüzdeleri cok farklı ne oluyo anlamış değilim kartmı arızalı yoksa biosta bi mod varda kendiliğindenmi açıldı mining virüsümü varda her taramamda kendisinimi gizliyo ne olabilir sizce ? evet biliyorum bu ısınma sorunuyla ilgili cok konu açtım ama olaylarıda buraya aktarıp sölemek istiyorum kart evga rtx 3060 12 gb xc modeli

Yani 100 kullanımı çokçok iyi bişey lakin fan kullanımı ve ısınması cok garip arıza denilirmi buna

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri