Grafik Sürücüsü Yenileme Problemi

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
24
Öncelikle Merhabalar Hocam
Hocam Benim Kardeşim İnstagramda Gezinirken Benim Bilgisayarımda Oynuyormuş Aynı Zamanda Ve O Sırada İnstagramda Klavyeden Belli Tuş Kombinasyonunu Yaptığında Grafik Sürücüsünü Yenileme Gibi Bir şey Görmüş Denemiş Ve Videoda olduğu Gibi Ekran Bi Gidip Gelmiş Ama Videoda olduğundan Çoq Daha Kısa Sürede Ve Birkaç Kere Daha Yapmış 2. Denemesinde Hiç Gitmemiş 3. De Videodaki Gibi Olmuş Az Biraz Ekran Siyah Kalmış 2-/-3 Sn Falan Dedi Kendisi (Videoda 1 Kere Yapııyormuş Ve 5Sn Karanlık Kalıyormuş Ekran) Sonrasında Ben Akşam Eve Geldiğimde Bir Sıkıntı Göremedim fakat İlerleyen Zamanlarda Bilgisayarımda Garip Bir Takılmalar Silsilesi Baş Göstermeye Başladı Yayın Açıyorum Ben Twitch Üzerinde Ve Yayınlarım Ekran Kartı Üzerinden Veriyorum Yayına Çünkü Pc'm Üzerindeki En Güçlü Birim O Ve En Az Yorulan Da O (İşlemcimde De Grafik Sürücüsü Mevcut Fakat Kullanmıyorum) Fakat kardeşim o İşlemi Yapalıdan Beri Bir Takılmadır Sürekli Drop Yemedir Bi Alıp Gitti Başını Bir Garipleşti Normalde Takılmadığı Sorunsuz İşlem yaptığı 200-/-300 Fps Verdiği oyunlarda Hiçbirşey Değişmemesine Rağmen 100-/-150 Fps Vermeye Falan Başladı Misal Minecraft Da 100 İle 500 Fps Arası Verirken (1.17.1 Optifine Ve Oyunu Oynarken Ana Ekranda Değil Yani) Şuan 30-/-90 FPs Arasıra 150 Fps oynanışa Kadar Düştü Ve Takılmalar Olmaya Başladı Yani Kısacası Sistem Bir Sapıttı Diyebiliriz Şuan Sürücüsünü De Güncelledim Ki Hiçbirşey Değişmedi Sistemim Profilimde Mevcut Ama Hemen Aşağı Bırakacağım Özellikleri

CPU :=: İ5 2500
GPU :=: Huananzhi Rx 550 4Gb
Ram :=: 4x2Gb = 8Gb 1333Mhz 
Anakart :=: Bilinmiyor 
Sistem :=: Hazır Sistem (Hp Compaq 8100 Elite Olması Lazım Dikey Kasa Sonradan Modifiyelendi Eklenen Çıkarılan Parçalar Var)
PSU :=: 320Watt Hp original

Kardeşimin bu İşleminden Önce Gayet Güzel 720p 60Fps Yayın Yapabiliyordum Fakat O İşlemden Sonra Böyle Oldu Kendiside Windows+Hatırlamadığı Bir Tuş+Hatırlamadığı Bir Tuş Basmış (R olabilir Gibi Diyor)
Not :=: Video Başlayacakken AMD Sofvare Sürücüsü Çöktü Ve Sadece X262 (İşlemci) Görünüyordu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri