Gta Serisine Başlama

Cihangir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Gta 6 çıkmadan önce seriyi baştan oynamak istiyorum. Gta 1, 2 ve London steam kod olarak sitelerde 1500 tl ye satılıyor, Liberty City Stories, Vice City Stories ve ChinaTown Wars psp ye özel çıkmış. Diğerleri Steam hesabımda var sadece bu saydıklarım yok. Steam kod olanlara 1500 verilir mi ve psp özel olanları oynamak için ps vita almalımıyım? Ps vita alırsam god of war ve uncharted da oynarım.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,215
Gta 6 çıkmadan önce seriyi baştan oynamak istiyorum. Gta 1, 2 ve London steam kod olarak sitelerde 1500 tl ye satılıyor, Liberty City Stories, Vice City Stories ve ChinaTown Wars psp ye özel çıkmış. Diğerleri Steam hesabımda var sadece bu saydıklarım yok. Steam kod olanlara 1500 verilir mi ve psp özel olanları oynamak için ps vita almalımıyım? Ps vita alırsam god of war ve uncharted da oynarım.
bilmiyorum gta bence hikayeli sayılmaz istersen al oyna

ikikarefarki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
54
Psp oyunları mobil'e de çıkmış olması lazım. Oradan da bir fiyat bak istersen. Mobil oynayamam dersen psp almadan emulator ile de çözülebilir ama illegal yol olduğunu hatırlatayım. :) Onun dışında nostalji için ps vita da alınabilir ama temiz bulabilir misin bilemedim...

Steam kod olanlar için ise bence 1500 çok. Ayrıca Gta 1 ve 2'nin satışı steam'den kaldırıldı diye biliyorum. Yine de kod olarak aktif edilebiliyor mu ?

KS

Cihangir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Psp oyunları mobil'e de çıkmış olması lazım. Oradan da bir fiyat bak istersen. Mobil oynayamam dersen psp almadan emulator ile de çözülebilir ama illegal yol olduğunu hatırlatayım. :) Onun dışında nostalji için ps vita da alınabilir ama temiz bulabilir misin bilemedim...

Steam kod olanlar için ise bence 1500 çok. Ayrıca Gta 1 ve 2'nin satışı steam'den kaldırıldı diye biliyorum. Yine de kod olarak aktif edilebiliyor mu ?
satışta olamayan oyunlar kod la aktif oluyor. Ps vita da temiz nasıl bulurum blmiyorum hiç bilgim yok ps vita hakkında bi ps dükkanı var olmadı oraya götürür adama baktırıım temi mi diye

damep

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Gta 6 çıkmadan önce seriyi baştan oynamak istiyorum. Gta 1, 2 ve London steam kod olarak sitelerde 1500 tl ye satılıyor, Liberty City Stories, Vice City Stories ve ChinaTown Wars psp ye özel çıkmış. Diğerleri Steam hesabımda var sadece bu saydıklarım yok. Steam kod olanlara 1500 verilir mi ve psp özel olanları oynamak için ps vita almalımıyım?Web göz atın Ps vita alırsam god of war ve uncharted da oynarım.
Şu anda Rockstar Games'in GTA 1, 2 ve London'ı Steam'de yayınlayacağına dair bir haber yok. Sadece özel sürüm oyunlar için bir PS Vita satın almak, bilmiyorum

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri