Gta vice city türk versiyonunu nerde bulabilirim?

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Arkadaşlar gta vice city türk modu vardı ölümsüz oluyorduk ve arabalar farklı şekilde modifiyeliydi internette aradım ama sonuç bulamadım bilgisayarında yüklü olan biri varsa upload edebilir mi yada nerden indireceğimi söyleyebilir mi ?

Tulpar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
youtube gta vice türk modlu yükle yaz araştır bulursun illa ki

Tulpar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
linkleri hep kırık hocam modu buldum ama gta vice city linkleri hep bozuk
hocam sistem aldığımdan beri korsan oyun yüklemiyorum zararlı olmasın diye oyun yüklemek uğraştırıcı bir durum derin bir inceleme yapın gerekirse gta vice ayrı yükleyin modu ayrı indirin

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
hocam sistem aldığımdan beri korsan oyun yüklemiyorum zararlı olmasın diye oyun yüklemek uğraştırıcı bir durum derin bir inceleme yapın gerekirse gta vice ayrı yükleyin modu ayrı indirin
gta vice citynin modunu ayrı buldum ama oyunun orjinal dosyasını bulamıyorum

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
806
Mod Linki:

Oyunu daha önceden Steam veya Rockstar 'dan satın almadıysan artık satın alamazsın. Çünkü Vice City, San Andreas ve GTA 3 oyunu (sözde) yenilendi bu yüzden eski sürümleri kaldırıldı. Yeni sürümünü PC için sadece Rockstar 'ın kendi sayfasından temin edebilirsin.

Ancak eski oyunu key satış sitelerinden Steam key olarak temin edebilirsin. Bu kur nedeniyle biraz maliyetli olabilir. Key almak için All Key Shop veya GG deals sayfalarına göz atabilirsiniz. Bu iki sayfa Akakçe ve Cimri 'nin globaldeki oyunlar için yapılmış hali diyebilirim. Key olarak alırsanız eğer satış sayfasında keyin Türkiye için geçerli olup olmadığını kontrol edin. Ülke belirtilmeden sadece Global key deniyorsa ise key Türkiye'de geçerlidir.

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Arkadaşlar gta vice city türk modu vardı ölümsüz oluyorduk ve arabalar farklı şekilde modifiyeliydi internette aradım ama sonuç bulamadım bilgisayarında yüklü olan biri varsa upload edebilir mi yada nerden indireceğimi söyleyebilir mi ?
eski modların hepsi kırık link yani çalışmazlar artık oynayan kalmadığı için durum bu
ve pc nize asla crackli veya bilmediğiniz program veya oyunları yüklemeyin derim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri