Çözüldü GTX 1660 Super AMD Ryzen 5 4500 Darboğaz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167

hocam istediğin pcyi buldum sanırım
Evet bu sistemden bahsediyorduk. Çok daha ucuzdu ama zamlanmış. Ben toplasaydım da aynı sistemi toplardım sadece Ram GoodRam , SSD Netac ve m2 bir SSD olduğundan sata ya göre daha hızlı birde kasa olarak Dark Maxima seçerdim ki o kasa mesh olduğundan hava akışı daha iyi.

Cancan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
hocam zaten aktif olarak sadece valorant oynuyorum fazla depolamaya gerek yok o yüzden
Anladım bence alınabilir bi sistem gayet iyi.

Ayrıca bu hafta sonu galiba yanlış bilmiyorsam pc hocası yeni sistem üzerine çalışıyor bomba bişey gelicek onuda bekliyebilirsiniz. Oda bu para bandında olucak.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Anladım bence alınabilir bi sistem gayet iyi.

Ayrıca bu hafta sonu galiba yanlış bilmiyorsam pc hocası yeni sistem üzerine çalışıyor bomba bişey gelicek onuda bekliyebilirsiniz. Oda bu para bandında olucak.
RX6600 ile RTX 3060 arasında 2K civarı fiyat farkı var ve bence 13k yada aşağısına çıkmaz. Dolar da yılın zirvesini gördü zaten.

Cancan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
RX6600 ile RTX 3060 arasında 2K civarı fiyat farkı var ve bence 13k yada aşağısına çıkmaz. Dolar da yılın zirvesini gördü zaten.
Doğru hocam arkadaşın attığı sistemde gayet iyi alınabilir bi sistem belki kasa ve depolama kısmında yetersiz kalır onun dışında gayet iyi. Benim de düşüncem 13.5k 15k arasında bi sistem gelir bu dolar kurunda işleri cidden zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri